Treść opublikowana przez Hauzer
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
HELLO :> Zna ktos może jakiś dobry warsztat gdzie zakładają instalacje gazowe. Chce zrobić przegląd swojej i powymieniać filtry. Jeden dzień mnie niebyło i dwie strony natrzaskane
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pewnie 3 niebedzie dużo ludzi to skoczymy na pizze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ten 27 będzie napewno a 3.02 zaczynamy stały termin, kto będzie to będzie a reszta niech żałuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To przyjedź 3.02
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cotygodniowe to dopiero by było małe kółeczko wzajemnej adoracji trzy moze cztery furki to max, tak mi się wydaje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Akcja przejściowa No chyba, że ma być 3 dwie osoby to może odpuścimy ten 27 i zaczynamy od 3 lutego jazde. Ja moge i 27 stycznia i 3 lutego jak coś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie no oczywiście i ten 3 lutego też jest, teraz juz niema odwrotu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson Jak najbardziej zapraszamy :th: slaweq nie ma sprawy, opijemy sprawe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Demokratycznie zostało ustalone co i jak niema co się rozpisywać komu co pasuje bo nigdy wszystkim niedogodzi.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Niemcom gratulujemy marki Audi a slaweqowi różowego koloru
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mówisz, że wiosna idzie tylko jak nagle przyjdzie mróz to będzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciepło jak na zime i plucha już tą pogodą, w zimie ma byc zimno i sniegu po pachy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Po mszy lizaki dla najwierniejszych
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pewnie by się jakis znalazł , szuder gdzie Ty pracujesz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dla mnie ok, majówke się ustali pewnie bliżej maja [br]Dopisany: 07-01-2008, 22:18:11_________________________________________________ spowiedź grupowa po spocie ;p kto ile nakłamał o swoich A4wórkach ;p
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to widze małe zainteresowanie to wpisujemy pierwszą niedzielę każdego miesiąca od lutego jedziemy z koksem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bym wolał ostatni tydzień miesiąca ale jak będzie początek to się dostosuję. Poczekajmy jeszcze trochę, niech inni powiedzą czy im pasi i można trochę edytować pierwszy post. Jakiś mini kalendarz dopisać można by
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spoko mi pasi tylko jaki dzień miesiąca ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No bo te stałe można i co dwa miesiące, a pełen spontan przynajmniej raz na miesiac rozumiesz mój tok myslenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na początek zróbmy stały termin, co dwa miesiące, z czasem będziemy zmniejszać czas między stałym terminem. Pozostałe spoty niech zostaną spontaniczne tak jak to było do tej pory.
-
[B6] Felgi i opony godne polecenia !!!
Tu jest jakiś sklep co to sprzedaje http://www.hpt.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=976&Itemid=30 ALe tak jak patrze po cenach to nie są to tanie opony, ciekawe jak z jakością. Ja dałem mniej za dunlopy R16. Tu na forum 206 club jakieś informacje są https://www.206club.net/viewtopic.php?t=14417
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I tak termin ustalają te 3-4 osoby a reszta stara się dostosować. W sumie to i tak niema znaczenia czy stały termin czy nie, ważne jest żeby były regularne (raz na miesiąc).
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No czasem i tak bywa To może stały termin niech będzie nie na konkretną datę a może dzień np. ostatnia sobota każdego miesiąca?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z tego co pamiętam to nawet początki były bardzo udane. Od pierwszego spotu była dość duża grupa ludzi. Może akcja kalendarzyków przyniesie plony Jeszcze by się przydał jakiś stały termin spotów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gyuliverek Przyjedz na spocik, napewno ktoś będzie miał laptopa.