Treść opublikowana przez Hauzer
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk Liczymy na inteligentnych klubowiczów Wszystko pisze- parking przy hali i jest jakaś mapka może mało dokładna ale dla chcącego nic trudnego szogun0 za poprawe tematu jest ok
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Można by jeszcze dołożyć jakieś zdjęcia, np jakieś grupowe. Zawsze to by było lepsze niż to co jest teraz.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
TO może tak Witamy wszystkich zainteresowanych spotami organizowanymi w Rzeszowie. Zapraszamy każdego chętnego na regularne spotkania miłośników Audi A4 z Rzeszowa i okolic. Dokładne info o dacie każdego spotkania znajduje się w końcowych postach tego tematu Związane jest to z tym, że niema na dzień dzisiejszy stałej daty, staramy się dobrać tak czas spotu żeby jak najwięcej ludzi mogło przyjechać. Miejsce spotu to Parking Hali Podpromie Mapka jak dojechać na podpromie ----->http://www.hala.rzeszow.pl/index.php?tresc=kontakt To tak na szybko napisane
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szogun na początku aktualizował pierwszy post, może i teraz trochę pogrzebie i zmieni go trochę. Wystarczy napisać, że całe info w końcowych wątkach tematu i po sprawie, a w pierwszym poście może dać mapę na Podpromie i jakieś zaproszenie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A może dało by się coś zrobić z pierwszym postem w tym temacie :gwizdanie: malo to aktualne, chyba malkontent nas opuścił juz dawno temu Tak żeby nikogo niemyliło.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak, termin jest już na 100 % zaklepany. Zapraszamy SPOT NOWOROCZNY DATA: 27 STYCZNIA 2008 (niedziela) MIEJSCE: PARKING PODPROMIE GODZ.: 13,00 OBECNOŚĆ: OBOWIĄZKOWA
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mnie możecie liczyć w ciemno. Coraz nas więcej :th: oby tak dalej.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Jak ktoś ma zdjęcie mojej furki ze spotu w Tarnowie i widać na nim lampki to może wkleić, może coś wygram Dzieki ykk za zdjęcie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To 27 ? o 13? Musze się nastawić ;p Coś podkarpacie zamilkło odpoczynek po świetach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No w niedziele mi bardziej pasuje zawsze pare minut wcześniej
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Silnik 1.8 ADR Już pół roku śmigam na Stag 300 i zero problemów :th: z tym silnikiem ta instalacja sprawdza się bardzo dobrze. Spalanie w granicy 10l. Koszt instalacji to w moim przypadku 2000 zł, ale bez butli, która mi została z poprzedniej instalacji gazowej.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
26.01 jak najbardziej mi pasuje ale dopiero po godzinie 15 bo pracuje do 14 i musze jeszcze dojechać do Rzeszowa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witajcie w nowym roku Całkiem nieźle, ja jestem wypoczęty, 12 dni wolnego miałem A na spocik jestem chętny, ale tak by mi pasowało gdzieś w drugiej połowie stycznia.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przygotowania do sylwestra Szampanskiej zabawy w sylwestra i wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku dla calej ekipy Rzeszowskiej.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder z pasterki prosto na spota przyjechał a w sylwestra wróci z niego, ciekawe kiedy sylwester mu się skończy slaweq udanego sylwestra w zakopcu :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Aha rozumiem, myslę, że mu dobrze to zrobili i chyba cena tez niebyla masakryczna bo i usterka niejakaś kosmiczna.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To jakiego mu mechaniora wkońcu poleciłeś ? Mam nadzieje że jest zadowolony Nie mogłem zbytnio pomóc bo sam nie wiem który tu najlepszy a sam dałem się wpuścić w maliny
-
Nareszcie jest moja strona
Coś pięknego no i zamek w Łańcucie :th: Strona klimatyczna, dobrze zrobiona.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Początki zawsze są trudne po pierwszym spocie juz było dobrze, oby coraz lepiej się działo w przyszłości.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja może w tym tygodniu będę w Rzeszowie to mogę odebrać wcześniej co moje ale nieobiecuje, że tak będzie ale numer możesz mi dać mój juz poszedł do Ciebie na pw.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq 27 będę na spociku to odbiorę kalendarzyki. Już je widziałem na real ;p GM dał znajomemu z pracy a on dał mi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No wiesz mam kilka spraw do załatwienia ale jest szansa ze 27 na spocie sie zobaczymy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hej doszedłem końca z immo to samochód śmiga, ale jak pech to pech, ładne dziewczę w citroenie wjechało mi w tyłek i trochę go porozbijało. Panowie potrzebuje pilnie kogoś kto to wyklepie i pomaluje. Klapa i zderzak. Nie znacie kogoś dobrego, kto mógłby mi to zrobić, jak nie w tym roku to może być w następnym, ale potrzebuje w tej chwili oszacowania wartości naprawy bo niewiem czy brać bez gotówkowo czy faktury. Jak ktoś kogoś znać gdzieś w okolicy to poproszę o jego dane.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No mnie na spocie niebędzie bo oczywiście mojej A4 zachciało się zepsuć grrr niepytać co bo mnie szlak trafia z tym gratem przerobie to na żyletki i będzie święty spokuj, żeby to jeszcze kosztowało jakieś rozsądne pieniądze a tu za 10 latka trzeba w pierdu kasy wywalic i jeszcze dokładac ehhh
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:th: Zapraszamy