Ja mam taki maly problem jak kupowałem samochd (a4 1.8 5v) to juz byla strumienica w miejscu katalizatora dwa dni temu zaczelo cos stukac w wydechu okazalo sie ze padla wlasnie strumienica i teraz nie wiem co z tym fantem zrobic nie mam kasy na "pewny" katalizator a nie chce tez zakladac jakiegos badziewia. Dodam jeszcze to ze samochod od poczatku kupna jest glosny (a przynajmniej mi sie tak wydaje) i nieprzyjemnie "tarmosi" nim przy niskich obrotach albo na postoju przy zapalonym silniku sam silnik jednak pracuje wmiare rowno i gdy podnosze maske nie czuc na nim wibracji (pewnie wody z szklanki na nim posytawionej by nie wylal) podejrzewam ze problem jest w wydechu acha jest zagazowany i to zwyklym gazem ;/