Treść opublikowana przez Hauzer
-
jaki grill w b5
Duży Ja bym brał z logo, bardziej mi sie podobają.
-
FMIC do naszych A4
Przecież nie masz T to nie ma po co :mrgreen: Nie znam sie tak tylko pytam. Myślałem że to chłodzi powietrze :?: albo i nie hmmm
-
FMIC do naszych A4
Opłaci sie to montować w 1.8 :roll: pewnie nie :neutral:
-
Duży grill w B5
Luma tylko, ze to kosztuje :razz: Szukałem zdjęć, po necie, tego typu przeróbek i faktycznie bez nowych lampek i maski wyglada to średniawo. :roll:
-
Strefa Śmiechu
""Ty parszywy zarozumialcu,złodzieju bo skąd masz to ... ... auto-nawet po polsku pisać nie umiesz!!!!"" Forum onetu jest skarbnicą śmiechu :razz: ""Audi i Beemki to wózki dresiarzy.Teraz wiemy kim jesteś ... "" :?:
-
Duży grill w B5
Nie mam kompleksów :twisted: A z tym grilem to pożyjemy zobaczymy
-
[ALL B5] GAZ
Nie wiem ile trzeba by było stac w tym korku zeby gaz sie zwrócił w jakiś sensownych pieniądzach (obecna cena 95 u mnie to 3.4 zl :mrgreen: a niestety gazu sobie wiecej chapnie). Ale wiem o co Ci chodzi i w pewnych sytuacjach wychodzi dużo taniej. Wszystko zleży od użytkownika jak jeździ, gdzie, jak często.
-
Duży grill w B5
Narazie sie zastanawiam, wiec dobrze ze slysze opinie na nie . Najgorsze, ze niewidzialem tak zrobionej b5 na zywo, bo teoretycznie mozna sobie pogdybac czy to bedzie ladnie wygladac czy nie. W kazdym razie zastanowie sie nad tym, moze sie ktos jeszcze wypowie, a moze ktos juz to robil?
-
Duży grill w B5
Hmm to moze by nie bylo takie glupie ale lepiej niech to zrobi ktos, kto zajmuje sie tym profesjonalnie
-
Duży grill w B5
Na tym forum http://www.a4-freunde.com/component/option,com_smf/Itemid,60/topic,34024.0/ to zdjecie tej ciemnej niuni wyglada calkiem niezle, ciekawe jak srebrny sie prezentuje teraz bangla;)
-
Strefa Śmiechu
masakrator
-
Duży grill w B5
Ten samochod widzialem. Fajnie to wyglada ale ja nie mam az tyle kasy mi bardziej chodzi o samo wstawienie duzego grila innych zmian nieprzewiduje, oczywiscie nie licze swiatel bo to podstawa.
-
[ALL B5] GAZ
Ja mam z gazem, pierwszy i ostatni raz kupilem z tym badziewiem a teraz mam tylko klopoty bo musze to jakos rozmontowac. Moze na sekwencji to jakos lepiej idzie. Teraz przekonuje sie do opini ze gaz montuje sie w polonezach Minusy instalacji (zwyklej) -mniejsza moc silnika -"dziwna" praca silnika (jakby jechal ale niebardzo chce ) -malo miejsca w bagazniku (butla w kole to kolo zapasowe w bagazniku, jak kolo tam gdzie ma byc to znowu butla przeszkadza) -liczylem oplacalnosc instalacji i jakos mnie to nieprzekonuje, bo wiecej wody w tlumikach i szybciej padna (koszt wymiany), przeglad droższy, pali pewnie dwie litry wiecej gazu jak benzyny, gaz lekko podrożal a benzyna staniala (w Rzeszowie 95 średnio 3.5zl)
-
Ile wydajecie na swoje autka ?
Od czerwca 2006 paliwo 1100zl chłodnica 500zl filtry olej 400 zl zimowki 960 zl ubezpieczenie oc 550 koncowki drazkow i oslony spod silnika jakies 400zl wymiana plecionki i strumienicy 300 zl (z tego jestem malo dumny ) sprawdzenie samochodu jakies 100-150zlza samochod dalem 20k zl narazie mialem male wydatki po zimie sie zacznie ;( cały wydech, najprawdopodobniej popychacze, przepustnica, poduszki, sprzęgło hmmm Chyba go sprzedam i kupie z mocniejszym silnikiem
-
Duży grill w B5
Przeszukałem forum i nieznalazłem informacji na ten temat. http://moto.allegro.pl/item140535043_audi_a6_a4_tt_coupe_cabrio_na_nowy_duzy_grill.html Co o tym myślicie? Bardzo podobaja mi sie nowe Audice z duzym grilem, ale niestety niekupie somie nowej Chciałbym cos takiego założyć w swoim, tylko nie wiem jak to bedzie wygladać na starszych samochodach (b5). Robił to już ktoś? Czy to dobrze bedzie dopasowane?
-
Chlapacze
Ale niby czym sie wstydzic???? Samochod dla mnie ma byc przede wszystkim praktyczny, wygldem nie bede jezdzil. Wiki masz racje, ze to co sie uzywa niszczy sie po pewnym czasie, ale mozna to niszczenie ograniczyc i zywotnosc danej rzeczy wydluzyc. Mam samochod od czerwca i niestety efekty dzialania kamieni/piasku sa coraz bardziej widoczne. Bede musial zrobic polerke
-
Chlapacze
Wyglad to jest kwestia gustu, a o gustach sie niedyskutuje :razz: Ja osobiscie jestem zmuszony do chlapaczy bo mam dosc piaszczysta/kamienista droge dojazdowa do drogi glownej i boje sie porysowac lakier.
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
Moj tato ma astre z 99r i ma fotele w kolorze hmm lekko dziwnym tapicer zrobił mu bardzo ładne pokrowce i wyglada to zdecydowanie lepiej. Niestety pokrowce sa "niepraktyczne" zwijaja sie pod pupskiem i poprostu gniecie. Do Audi nigdy bym niezalozyl pokrowca bo jakosc weluru jest dobra i wyglad okela. Nie ma sensu tego zakładać lepiej kupic nowy fotel
-
Polikarbonowe felunie!!
Na rower ok, na samochod bleeee
-
Co Cię denerwuje w audi A4
głośna praca silnika, brak podgrzewanych lusterek, cena :razz: , a w mojej niuni to "trzepaczka" budy na piegu jalowym, trzeszczacy plastik nad lewym uchem (ten od pasów na belce) A i denerwuje mnie brak dobrego mechanika, który sprawdziłby moj samochodzik i ewentualnie powiedzial co jest nie tak i jak to naprawic
-
Mandaciki panowie mandaciki
Prawko mam od 2003r jeszcze nie dostalem mandatu. A4 mam od czerwca (to jeszcze nic straconego moze kiedys potestuje i mandat dostane ) wczesniej opel astra 1.4 combi (niebardzo bylo czym przekroczyc przepisowych prędkości )
-
zamiast komputera pokladowego...
Można komputer pokładowy dokupic? Ile taka przyjemność kosztuje?
-
powoli zimówki
W sobote miałem okazje przetestowac moje mowe Bridgestone LM25 i jestem bardzooo zadowolony. Teren testowania -- waskie, krete uliczki, duże ilosci mokrego sniegu W skali od 0 do 5 dalbym tym oponom, w tych warunkach, 4,5. Polecam.
-
powoli zimówki
Ja takie kupiłem wczoraj po zimie powiem jak sie spawdziły
-
[B5 1.9 TDI 110KM AFN]
Ja mam dokładnie to samo ;/ Wymieniłem plecionke na nowa i nic niepomogło. TO drganie zaczyna mi coraz bardziej przeszkadzać jak stoje na światłach, w korku, grrr