Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hauzer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hauzer

  1. Ale to przecież nie było do Ciebie. Czeski błąd.
  2. :arrowr: http://upload7.postimage.org/735407/photo_hosting.html
  3. W twoim przypadku to już chyba nie ma się, co zepsuć Pasuje sprawdzić poziom płynów, stan zawieszenia, hamulców, świateł, kół.
  4. No troche przesadzasz nowe fiaty to nie maluchy a zresztą czym się tu przejmować
  5. Dlaczego nie kochacie samochodów/?
  6. Jeden i drugi nadaje się na wyścigi jak żaden inny No tak ale Fiat ma 1.4 to troche nie deges to 3.0
  7. Może i fiat ale to lepiej popierdziela od mojego Audi
  8. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    A co w tym dziwnego
  9. :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5875 :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3
  10. Oj strasznie ta lista wygląda Nie wiem czy bym tyle dokładał do samochodu wolałbym uzbierać te prawie 30k zł i kupić coś naprawde dobrego. Ja przez rok wydałem na A4 jakieś 3.5k w tym opony zimowe i letnie za około 2200 zł. Nie licze ubezpieczenia/przegladu/paliwa.
  11. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mam takie małe pytanie czy prawdą jest, że w nowszych samochodach nie ma czegoś takiego jak hamowanie silnikiem? Byłem ostatnio u mechanika, który tak właśnie twierdzi, według niego samochód cały czas pobiera paliwo żeby nie zatkać katalizatora /?
  12. malkontent, Zmień ten temat na Spoty Rzeszowskie albo coś koło tego i napisz w 1 poście co i jak [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-04-2007, 18:58 ] prośba spełniona Dziękuje
  13. http://www.maxior.pl/?p=index&id=52830&0
  14. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No chyba nie taki prosty Ice bardzo fajny furak.
  15. Wcześniej miałem continental a teraz śmigam na dunlopach sp sport maxx :arrowr: Wydaje mi się, że jakie opony byś nie kupił, z klasy high performance to poziom hałasu będzie podobne.
  16. fajnie to będzie jak coś wypali
  17. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Yelo, Ale spalanie 0 :biggrin: Coś to jest nie tak Nie znam się na tym, ale wydaje mi się logiczne, że podczas jazdy ze stałą prędkością, silnik mniej się męczy, czyli zużywa mniej energii. Jak zmniejszasz prędkość na "luzie", to w tym czasie ileś tam ten silniczek musi spalić. Podczas powrotu do poprzedniej prędkości zmuszasz go do wysiłku, co nie wpłynie na niższe spalanie. Jeśli moje wywody nie mają sensu, to prosze ripostować
  18. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Yelo, Trochę ta teoria naciągana jest Nie mam prawa Ci nie wierzyć bo sam niesprawdzałem ale wydaje mi się, że w książce serwisowej pisze o spalaniu, i o utrzymywaniu stałej prędkości ? (mogę się mylić). Ale na luzie spala paliwo, a jak się hamuje silnikiem to nie spala ?/?
  19. Witam. Podkarpacie rośnie w siłe :twisted:
  20. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Stała prędkość, unikać niskich biegów. Ten silnij, jak i moje 1.8, w tym samochodzie jest troszke zamały i zasłaby żeby mało palił.
  21. Hauzer opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    http://podatki.onet.pl/1515400,1,0,wiadomosci.html Jeszcze troche a się może niopłacić zakładanie gazu do samochodu.
  22. Do majówki jeszcze hoho ale postaram się być.
  23. Ja już miałem: 1) strumienice – nie polecam, :twisted: 2) rurkę - strasznie głośno się zrobiło a przyrostu jakieś mocy nie czuć :twisted: Zostało mi tylko wstawienie katalizatora i tak też zrobię. :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6953&highlight=strumienica
  24. http://gry.onet.pl/1515027,,Nastolatek_zabi%B3_pod_wp%B3ywem_GTA,wiadomosc.html
  25. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jeden i drugi jest ładny. Czy ktoś kogoś skopiował? To wiedzą tylko włodarze tych marek, ale to raczej wynika z popytu, a nie jakieś chorej konkurencji /mam nadzieje :twisted: /

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.