Treść opublikowana przez Hauzer
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ale ja pomijam ludzi z TDI. Czytam sobie, że silnik 1.8 spala poniżej 10 w mieście, a ja robie tylko "trasy" po mieście i jeszcze nieudało mi się zejśc poniżej 12 (traska ^^ 2km do pracy i 2km z pracy)
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Za namową mechanika dałem sobie wlać platinuma 10W40 i jestem bardzo niezadowolony Jak miałem wlanego castrola to silniczek cicho pracował, a po przejechaniu, na tym czymś, 3k km zaczynają cykać zawory
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja nie wiem jak Wy to jeździcie, że takie spalanie (niskie) wychodzi ja nawet jakbym swojego pchał to i tak 12 wciągnie
-
[B5 ADR] Komu padł pasek rozrządu ?
Zrobisz jak będziesz uważał za słuszne, ale koszt 500-600 zł co 90k km to nie jest jakiś super duży wydatek. A co do statystyk to zawsze będzie więcej osób którym pasek "niestrzeli", bo większość (kierowców :th:) to ludzie rozsądni, i wymieniają rozrząd systematycznie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mógłby jakiś mod/admin zmienić 1 post, albo właściciela tego postu Tak żeby były aktualne wiadomości podawane na początku tematu. Thx.[br]Dopisany: 20-06-2007, 19:39:33_________________________________________________A teraz mi tak do głowy przyszło żeby jakąś grupą wybrać się do Chrzanowa. Chłopaki z Krakowa, Opola coś tam kombinują 29,30. Może by nas zaprosili
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Coś słyszałem, że skrzynia mu się wysrała? A bierz, kogo chcesz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Za 1 razem zainteresowanie też było takie sobie a pare osób było. A ci co najbardziej krzyczeli niezjawili się
-
[B5 ADR] Auto adaptacja przepustnicy a sposób odpalania wozu
Raz dostałem bure od mechanika, jak zobaczył, że odrazu włączam silnik. Twierdził, że samochód powinien się "uzbroić". Od tamtej pory zawsze czekam aż wsio zkaśnie na budziku, ale różnicy nie ma w osiągach, jest tak samo szybki
-
elastyczność B5-tek
audia4s4 ALe pojechałeś po bandzie Takich argumentów nie da się obalić Proste, że diesel będzie elastyczniejszy, bo niemusisz tak mieszać biegami i na niskich obrotach świetnie sobie radzi. Niema problemu z jazdą po mieście, w korkach, jak i na trasie. Jednak szybszy będzie benzyniak na dłuższą metę. Wątpliwa sprawa czy udało by się tej 115 wyprzedzić, na autostradzie, 1.8T. Dajcie sobie z tym spokój.
-
elastyczność B5-tek
ALe musisz już kombinować.
-
[B5 AAH] Czy 2.8 V6 174PS duzo mi pali ?
Wymień świece, mają duży wpływ na spalanie. Jak robisz tak krótkie odcinki to będzie palił więcej, u siebie na 1.8 przy 3km dziennie 13l/100km.
-
elastyczność B5-tek
Nikt nie będzie zmieniał biegów, na wyższe, w benzynówce mając 2k rpm Jedyny plus TDI to mniejsze spalanie. A co będzie robić 1.8T po czipie. Bezsensu dyskusja ca jest lepsze. Diesel jak i benzyny są fajne jak fajni ludzie w nich jeżdżą :>
-
[B5 ADP] Wyjmuję kluczyk a ona nadal chodzi
Doczytałem tamten temat i to niebyła wina gazu cytat: "Ale no właśnie - został jeden problem autko dalej po zgaszeniu próbuje się samoczynnie odpalić - ludzie co jest. Elektromechanik z bogatym doświadczeniem i po ponownym sprawdzeniu wszytskiego i wykluczeniu w tym zakresie inastalacji gazowej (istniało założenie że parownik lub ktorys zawór jest nieszczelny i podaje po zgaszeniu na wtrysk troche gazu stąd samozapłon) ustalil i naprawił zawór zwrotny z filtrem węglowym który po prostu nawali, podawał na wtryski po prostu zassane paliwo i stąd samozapłon" Warto czytać całość należy się mi hyhyhy
-
[B5 ADP] Wyjmuję kluczyk a ona nadal chodzi
Proszę tu -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11560.0 kolega Łukasz P miał podobny problem, po wyłączeniu zapłonu samochód próbował sam wskoczyć na obroty. Z tego co wyczytałem samochód był rozregulowany i wystarczyło dobrze go "poustawiać" Vagie.
-
[B5 ADP] Skatowany motór? :'-(
Coś tam ten silnik więcej oleju spalić musiał, jak go męczyłeś do ponad 200km/h Ja bym sprawdził czy silnik jest suchy. Może poprostu jakiś simering się wysrał. Zgadzam się z Kaziem 6kRPM na benzyne to nic strasznego.
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
Odpowiedź 4 jest też skrajna "Zdecydowanie ....." a 3 dałem bo tam pisze "Nie każdy jest taki ..." tylko ta większość mi niepasi Luzik
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
Przypisywanie szybkiej (niebezpiecznej) jazdy tylko młodym kierowcom jest niefajne Popatrzmy na to, że część wypadków wynika z braku umiejętności. A ile jest wypadków, kolizji, zdarzeń drogowych spowodowanych zbyt małymi prędkościami poruszania się Oczywiście skutki takich kolizji nie są drastyczne, ale jest tego pewnie z milion razy więcej. Niepopieram tu piractwa drogowego, ale niepopadajmy w skrajności. Z braku pośrednich odpowiedzi w ankiecie wybrałem 3.
-
[ALL] Miernik grubosci lakieru
Miałem to samo przy sprawdzaniu. Na masce miernik wariował.
-
[B5 ADR] Sprężarka klimatyzacji
Dziękuje pre Rozumiem, że to są cztery różne kompresory, i każdy pasuje do mojego modelu samochodu?
-
[B5 ADR] Sprężarka klimatyzacji
Mam prośbę mógłby ktoś zerknąć do Etki, i sprawdzić numer sprężarki klimatyzacji.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To zapraszamy serdecznie
-
F1 Wyniki Roberta K
Szkoda, ale takie wypadki pokazują jak niebezpieczny jest to sport. Oby szybko wrócił na tor.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tu nie ma co się "wypowiadać" tylko trzeba być 30
-
[B5 ADR] huczy z rury wydechowej
Coś ten link niebangla
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
30 moze być A Podkarpacie nie spi, tylko jakoś tak wyszło. Ostanie dni maja niewypał, początek czerwca 0 zainteresowanie. Każdy czeka na datę. Nio dobra 30.06.2007 parking Hali Podpromie godzina 1700