Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hauzer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hauzer

  1. HELLO :> Zna ktos może jakiś dobry warsztat gdzie zakładają instalacje gazowe. Chce zrobić przegląd swojej i powymieniać filtry. Jeden dzień mnie niebyło i dwie strony natrzaskane
  2. Pewnie 3 niebedzie dużo ludzi to skoczymy na pizze
  3. Ten 27 będzie napewno a 3.02 zaczynamy stały termin, kto będzie to będzie a reszta niech żałuje
  4. Cotygodniowe to dopiero by było małe kółeczko wzajemnej adoracji trzy moze cztery furki to max, tak mi się wydaje
  5. Akcja przejściowa No chyba, że ma być 3 dwie osoby to może odpuścimy ten 27 i zaczynamy od 3 lutego jazde. Ja moge i 27 stycznia i 3 lutego jak coś
  6. Nie no oczywiście i ten 3 lutego też jest, teraz juz niema odwrotu
  7. Iverson Jak najbardziej zapraszamy :th: slaweq nie ma sprawy, opijemy sprawe
  8. Demokratycznie zostało ustalone co i jak niema co się rozpisywać komu co pasuje bo nigdy wszystkim niedogodzi.
  9. Niemcom gratulujemy marki Audi a slaweqowi różowego koloru
  10. Mówisz, że wiosna idzie tylko jak nagle przyjdzie mróz to będzie
  11. Ciepło jak na zime i plucha już tą pogodą, w zimie ma byc zimno i sniegu po pachy
  12. Po mszy lizaki dla najwierniejszych
  13. Pewnie by się jakis znalazł , szuder gdzie Ty pracujesz
  14. Dla mnie ok, majówke się ustali pewnie bliżej maja [br]Dopisany: 07-01-2008, 22:18:11_________________________________________________ spowiedź grupowa po spocie ;p kto ile nakłamał o swoich A4wórkach ;p
  15. No to widze małe zainteresowanie to wpisujemy pierwszą niedzielę każdego miesiąca od lutego jedziemy z koksem
  16. Ja bym wolał ostatni tydzień miesiąca ale jak będzie początek to się dostosuję. Poczekajmy jeszcze trochę, niech inni powiedzą czy im pasi i można trochę edytować pierwszy post. Jakiś mini kalendarz dopisać można by
  17. Spoko mi pasi tylko jaki dzień miesiąca ?
  18. No bo te stałe można i co dwa miesiące, a pełen spontan przynajmniej raz na miesiac rozumiesz mój tok myslenia
  19. Na początek zróbmy stały termin, co dwa miesiące, z czasem będziemy zmniejszać czas między stałym terminem. Pozostałe spoty niech zostaną spontaniczne tak jak to było do tej pory.
  20. Tu jest jakiś sklep co to sprzedaje http://www.hpt.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=976&Itemid=30 ALe tak jak patrze po cenach to nie są to tanie opony, ciekawe jak z jakością. Ja dałem mniej za dunlopy R16. Tu na forum 206 club jakieś informacje są https://www.206club.net/viewtopic.php?t=14417
  21. I tak termin ustalają te 3-4 osoby a reszta stara się dostosować. W sumie to i tak niema znaczenia czy stały termin czy nie, ważne jest żeby były regularne (raz na miesiąc).
  22. No czasem i tak bywa To może stały termin niech będzie nie na konkretną datę a może dzień np. ostatnia sobota każdego miesiąca?
  23. Z tego co pamiętam to nawet początki były bardzo udane. Od pierwszego spotu była dość duża grupa ludzi. Może akcja kalendarzyków przyniesie plony Jeszcze by się przydał jakiś stały termin spotów
  24. Gyuliverek Przyjedz na spocik, napewno ktoś będzie miał laptopa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.