Treść opublikowana przez Hauzer
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wstępnie się pisze Ale ta lista chyba dłuższa niebędzie, bo mało osób tu na forum cokolwiek pisze, a czasem na spotach ich widać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk luzuje się przez lizaki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chłopaka fantazja poniosła Ja dzisiaj od rana słucham jak karetki na sygnałach śmigają po drogach Zero wyobraźni.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ło tak Ale i A4 da sie pobawić. Zgadzam się na drogach niema co kombinować.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobrze że nic powaznego sie niestało. Ja dzisiaj o 5 rano się troche poślizgałem na ręcznym uwielbiam jak jest śnieg Ale to na pargingu bez rowów i ruchu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bym optował za pierwszą sobotą grudnia, albo drugą potem to już święta i takie tam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może sam by tak chciał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM zmieniłeś na zimówki śnieg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dla mnie 50 szt poproszę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to panowie jak będzie to ile tych kalendarzyków ? Może najpierw ilu chętnych a potem się zobaczy ile na łeb ok niech slaweq się tym zajmię niema co mu zajęcia odbierać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jakoś tak wyszło, ale się poprawie na wiosne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szkoda że się pogubiłem ale na nastepnym spocie obgadamy co i jak :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk ma pewnie racje ale może kiedyś choć jeden da się namówić na spocik, warto próbować.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Myślałem o tym zobaczymy co reszta na ten temat sądzi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq masz jakiś pomysł ? Przy okazji następnego spotu można porozsyłać pw na forum do wszystkich ludzi z Rzeszowa. Innej możliwości niewidze, no chyba że będziemy bawić się w ulotki w jakiś miejscach publicznych na terenie Rzeszowa i okolic.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nieprzypominajcie mi tego traumatycznego przeżycia W niedziele zrobiłem trase podobną do tej z soboty i lampki czyściutkie :> Szuder
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ok mam, thx :th:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
A to ja jestem niby niezainteresowany niedostałem linka Musze mieć zdjęcie lamp
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to gratki :th:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Oczywiście że nie na forum lepiej gdzieś spakować i niech zainteresowani sobie zdzierają
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Mówiłeś Ale troche zapuźno przyjechalismy i mało to wszystko było zorganizowane Ale jestem zadowolony oby w takim towarzystwie widywać się częściej slaweq foty :th: a gdzie reszta No troche krotki....jak na moja 300km wyprawe.... No tak Ty miałaś troche dalej niewiele dalej ale dalej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Zadużo wrażeń normalnie troche sobie drogi pomyliłem ;p Ale byłem pierwszy w rzeszowie ;p [br]Dopisany: 24-11-2007, 23:37:11_________________________________________________A dziekatki za miły wieczór, troche krótki jak na 170 km wyprawy Następnym razem coś na dłużej.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja własnie się wturlałem do domku niema to jak do rzeszowa trasą na kielce wracać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale to już w nowym roku? czy nie Zastanowimy się po Tarnowie co dalej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hehehe dobre, a tak btw zostaje ktoś w Tarnowie na nocke w pod dębem