Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hauzer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hauzer

  1. Wstępnie się pisze Ale ta lista chyba dłuższa niebędzie, bo mało osób tu na forum cokolwiek pisze, a czasem na spotach ich widać.
  2. ykk luzuje się przez lizaki
  3. Chłopaka fantazja poniosła Ja dzisiaj od rana słucham jak karetki na sygnałach śmigają po drogach Zero wyobraźni.
  4. ło tak Ale i A4 da sie pobawić. Zgadzam się na drogach niema co kombinować.
  5. Dobrze że nic powaznego sie niestało. Ja dzisiaj o 5 rano się troche poślizgałem na ręcznym uwielbiam jak jest śnieg Ale to na pargingu bez rowów i ruchu.
  6. Ja bym optował za pierwszą sobotą grudnia, albo drugą potem to już święta i takie tam
  7. GM zmieniłeś na zimówki śnieg
  8. Dla mnie 50 szt poproszę.
  9. No to panowie jak będzie to ile tych kalendarzyków ? Może najpierw ilu chętnych a potem się zobaczy ile na łeb ok niech slaweq się tym zajmię niema co mu zajęcia odbierać
  10. jakoś tak wyszło, ale się poprawie na wiosne
  11. Szkoda że się pogubiłem ale na nastepnym spocie obgadamy co i jak :th:
  12. ykk ma pewnie racje ale może kiedyś choć jeden da się namówić na spocik, warto próbować.
  13. Myślałem o tym zobaczymy co reszta na ten temat sądzi
  14. slaweq masz jakiś pomysł ? Przy okazji następnego spotu można porozsyłać pw na forum do wszystkich ludzi z Rzeszowa. Innej możliwości niewidze, no chyba że będziemy bawić się w ulotki w jakiś miejscach publicznych na terenie Rzeszowa i okolic.
  15. Nieprzypominajcie mi tego traumatycznego przeżycia W niedziele zrobiłem trase podobną do tej z soboty i lampki czyściutkie :> Szuder
  16. ok mam, thx :th:
  17. A to ja jestem niby niezainteresowany niedostałem linka Musze mieć zdjęcie lamp
  18. Oczywiście że nie na forum lepiej gdzieś spakować i niech zainteresowani sobie zdzierają
  19. Mówiłeś Ale troche zapuźno przyjechalismy i mało to wszystko było zorganizowane Ale jestem zadowolony oby w takim towarzystwie widywać się częściej slaweq foty :th: a gdzie reszta No troche krotki....jak na moja 300km wyprawe.... No tak Ty miałaś troche dalej niewiele dalej ale dalej
  20. Zadużo wrażeń normalnie troche sobie drogi pomyliłem ;p Ale byłem pierwszy w rzeszowie ;p [br]Dopisany: 24-11-2007, 23:37:11_________________________________________________A dziekatki za miły wieczór, troche krótki jak na 170 km wyprawy Następnym razem coś na dłużej.
  21. Ja własnie się wturlałem do domku niema to jak do rzeszowa trasą na kielce wracać
  22. Ale to już w nowym roku? czy nie Zastanowimy się po Tarnowie co dalej
  23. Hehehe dobre, a tak btw zostaje ktoś w Tarnowie na nocke w pod dębem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.