Treść opublikowana przez Hauzer
-
[1.8 ADR 5V] szarpanie w trakcie jazdy
Chyba wiem co masz na myśli Mam to samo, 50km/h zaczyna lekko drgać pedał gazu. Na 100% nie są to opony bo mam nowe ;p
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
Jakoś szału ni ma Dobrze że się na coś zdecydowałeś, życzę Ci bezawaryjnej obsługi. Co do A8 to koleś niedaleko mnie buduje dom i ma taki sam samochodzik jak Ty. Wypowiada się o nim bez entuzjazmu ale też niepsioczy zabardzo . Twierdzi, że wrażenia niezapomniane w warsztatach. ale rekompensuje to jazda na długich trasach. Na zdjęciach wygląda fajnie (felgi się gubią)
-
Auto bezwypadkowe vs "bezwypadkowe"
Niestety, każdy tak myśli i w Polsce duzio ciekawych rozwiazań brakuje.
-
[B5 1.6 ADP 1995r.] objawy konca katalizatora?
Głównie o to mi chodziło Jak katalizator jest zepsuty/nie działa jak powinien/nie spełnia podstawowego zadanie, na analizie spalin wyjdzie, że coś jest nieteges.
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
Kiedy są wolniejsze ?? Kiedy kierowca śpi Ale nie ma co porównywać 1Z+c*p z 1.6 czy 1.8 bo to całkiem inna bajka.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
27.05
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
Mógłbyś się zdziwić Trzeba się zgodzić z racją, że słabego kierowce można objechać dużo słabszym samochodem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może poprostu kto przyjedzie to przyjedzie. Nie ma co się sugerować małym zainteresowaniem spotem tu na forum, ten wcześniejszy też nie napawał optymizmem a parę furek było. Kto może niech przyjedzie 2 fury będą na pewno Wrazie W się pościągają
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
Fajnie to tak dobijać kolegę z forum Sam na trasie próbowałem się z 1.9 110km i wiem, co to potrafi. Dużej różnicy nie ma na dużych prędkościach, ale na starcie uderzyłem w kierownice z pięści [br]Dopisany: 25-05-2007, 18:42:02_________________________________________________ 1Z bym pewnie objechał to 30KM różnicy
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
Chyba kupie sobie TDI
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
Aż tak bardzo odjechał?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mnie napewno niebędzie przed 18/19. Dla mnie ok termin to 2.06, 16.02, 1.07 i tak dalej co dwa tygodnie
-
[B5 1.6 ADP 1995r.] objawy konca katalizatora?
A spaliny są ok? Jak kat padł, to chyba spaliny nie mieszczą się w normie.
-
Audi 1.6 co można zrobic zeby podniesc jej mocy
Sprzdaj i kup mocniejszy, albo się ciesz tym co masz. Wymiana silnika = nieopłacalne. Mniej dopłacisz jak kupisz coś innego.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to się szykuje mega zlot dwie furki Ja sie zjawie ale gdzieś koło godziny 18/19 dopiero. To pewnie będzie już po frytkach.
-
[B5 1.8T AEB] Przepustnica
3 na obrazku to przepustnica.
-
Chyba jednak wchodzę w turbo hybrydę....
Sprzedaj tego 1Z za 18 tyś. , jakby mi ktoś dał 17 to bym się cieszył. Zdecyduj się na coś.
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
hmm ja mam k800 Takie coś ktoś ma może? Fajna oferta czy raczej nie. ->http://www.allegro.pl/item193044538_naviexpert_1_rok_nawigacja_w_telefonie.html
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
A taki bajer to tylko do telefonów nokii? CHodzi mi o nawigacje.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- System Blos
Ja wiem, że to jest prosta konstrukcja, ale z tego co czytam to efekty pracy blosa są bardzo dobre, jak przy sekwencji. Po co przepłacać? Jestem bardzo zainteresowany tym tematem dlatego tak dociekam- System Blos
A możesz to uzasadnić?- RS4 auto za 80k EURO
Ten samochodzik to klasa średnia, a w tej klasie korbki są gratis- System Blos
No własnie MorgothDBMA chcę się dowiedzieć czy to jest takie dobre- System Blos
Cytat: Producent i właściciel patentu, firma BRC zakończyła produkcję jakieś 2 lata temu ze względu na brak możliwości stosowania tego rozwiązania ponieważ ustawy krajów - odbiorców (głównie UE) zaczęły w pojazdach z katalizatorem wymagać elektronicznej regulacji dawki (pomimo iż jest wielokrotnie bardziej powolna i nieproporcjonalna w porównaniu do takiej metody jak "blos" + wymaga dość żmudnego strojenia). Dziś już dość trudno kupić taki gaźnik gazowy (zwany też niekiedy mikserem przepływowym). Ogólnie żywy dowód że głupi urząd potrafi zniszczyć każdą dobrą ideę. Doczytałem jednak, że istnieje blos z elektroniką, niestaty nie jest on już tak wydajny jak ten bez. Czyli znów trzeba omijać durne prawo ALe da się kupić ten od BRC na Allegro, cena coś koło 300-400 zł. - System Blos