Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hauzer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hauzer

  1. instalacja stag 300 Na trasie 1800 km wyszlo srednie spalanie około 10 litrow na 100 km, jakies 500 km to jazda tylko po miescie ale caly czas prawie. Styl jazdy hmm różny czasem spokojny a czasem agresywny. Na codzien jak mam tylko trasy kolo komina to tak 12 l na 100 km.
  2. Mam to samo z tymi lekkimi drganiami, i nie ma znaczenia, ze masz gaz. Jak niemialem instalacji to tez drgało, a co dziwne znam kilka osob co maja 1.8, z tych rocznikow, i tez im delikatnie drzy. Ja dalem sobie z tym spokoj jak mechanik mi powiedzial, ze to raczej w tych silnikach norma, a wymieniac czesci na chybił trafił, gdzie na wszystkich testach wychodzi ze samochod jest zdrow, niema sensu. A spadajace obroty to moze byc przepustnica http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16943.msg159963.html#new
  3. Ja dzisiaj napewno niedam rady, w pracy siedze Jutro moge sie zjawic jak cos bedzie wiecej chetnych.[br]Dopisany: 01-09-2007, 16:47:07_________________________________________________Dzisiaj to nawet pogoda jest
  4. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Raczej mniej by mi niezabrali, jakby ludzie niegineli na drodze
  5. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ogolnie mnie to nierusza, jakoś nikt nieplacze ze ludzie umieraja z głodu. Nieszkoda mi ludzi ktorzy gina z własnej głupoty, boli tylko ze przy okazji dostaje sie bogu ducha niewinnym.
  6. W salonie seata w Rzeszowie ?
  7. Czy ktoś z Rzeszowa/okolic mógły polecić jakiś dobry warsztat/serwis gdzie robią klimatyzacje.
  8. U siebie zakładam stag 300 i kosztować mnie to będzie 2000zł
  9. Jest to w sprzedaży w polszy?
  10. Ja odpadam w tym terminie.
  11. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To są umiejętności.
  12. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    3 set przechylił szale Szkoda bo szansa była. Dzisiaj mecz o 3 miejsce, chyba wygrają :th:
  13. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Trzymam kciukersy ale łatwo niebędzie, na wszelki wypadek piwo kupiłem
  14. Hauzer odpowiedział(a) na zbig81 temat w Audi A4 B5
    Ale to się nie opłaci 1.8T to całkiem inny samochód. Przypuszczam że będzie trzeba zmienić nietylko silnik. Lepiej sprzedaj tego co masz i kup 1.8T, pewnie zostanie Ci jeszcze na piwo po udanej transakcji
  15. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    5 w kwalifikacjach na Silverstone :th:
  16. Tą z Robczyc ogladałem i poza ceną wsio jest ok
  17. O immo pytałeś się już w innym dziale o tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13785.0 Poszukaj na forum jest tego masa np http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11810.0 A tu jest jak to ładnie naprawić http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0
  18. Jak przeczytałeś dokładnie cały temat to wiesz, że trzeba sprawdzić samochód vegiem, a po sprawdzeniu błędów można coś wywnioskować. Wygląda to na problem z immo.
  19. opony.com :th: kupiłem u nich dwa komplety opon i zastrzeżeń nie mam, co do realizacji mojego zamówienia.
  20. Z reklamy /?/ Pechowy egzemplarz i takie się zdarzają. Jak znam życie będzie zero obiektywnych komentarzy na ten tekst.
  21. Tak czułem ale jednak samemu zapitalać tyle świata się niegodzi Zobacze jak sytuacja się rozwinie jak coś to dam cynk, w poniedziałek, czy dam rade przyjechać.
  22. oczywiście, że jesteście zaproszeni http://www.karczmianejadlo.pl/ Thx za zaproszenie ja bym przyjechał tylko pewnie nikt więcej się niezdecyduje. Może następnym razem Dzięki szogun0 :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.