Treść opublikowana przez Hauzer
-
Ile pali Wam gazu?
instalacja stag 300 Na trasie 1800 km wyszlo srednie spalanie około 10 litrow na 100 km, jakies 500 km to jazda tylko po miescie ale caly czas prawie. Styl jazdy hmm różny czasem spokojny a czasem agresywny. Na codzien jak mam tylko trasy kolo komina to tak 12 l na 100 km.
-
[B5 1.8] Dziwnie "pyrczy"
Mam to samo z tymi lekkimi drganiami, i nie ma znaczenia, ze masz gaz. Jak niemialem instalacji to tez drgało, a co dziwne znam kilka osob co maja 1.8, z tych rocznikow, i tez im delikatnie drzy. Ja dalem sobie z tym spokoj jak mechanik mi powiedzial, ze to raczej w tych silnikach norma, a wymieniac czesci na chybił trafił, gdzie na wszystkich testach wychodzi ze samochod jest zdrow, niema sensu. A spadajace obroty to moze byc przepustnica http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16943.msg159963.html#new
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja dzisiaj napewno niedam rady, w pracy siedze Jutro moge sie zjawic jak cos bedzie wiecej chetnych.[br]Dopisany: 01-09-2007, 16:47:07_________________________________________________Dzisiaj to nawet pogoda jest
-
25 mln ludzi zginęło w wypadkach!
Raczej mniej by mi niezabrali, jakby ludzie niegineli na drodze
-
25 mln ludzi zginęło w wypadkach!
Ogolnie mnie to nierusza, jakoś nikt nieplacze ze ludzie umieraja z głodu. Nieszkoda mi ludzi ktorzy gina z własnej głupoty, boli tylko ze przy okazji dostaje sie bogu ducha niewinnym.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
25 na chwile wpadne
-
Serwis klimatyzacji
W salonie seata w Rzeszowie ?
-
Serwis klimatyzacji
Czy ktoś z Rzeszowa/okolic mógły polecić jakiś dobry warsztat/serwis gdzie robią klimatyzacje.
-
Stag 300 czy Sequent 24 firmy BRC
U siebie zakładam stag 300 i kosztować mnie to będzie 2000zł
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
Jest to w sprzedaży w polszy?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja odpadam w tym terminie.
-
[1.9TDI AFN 110KM] chip - jednak nie w Poznaniu , pojechałem do Warszawy, WYKRES
O jakim silniku mówisz?
-
Liga Światowa Siatkarzy
To są umiejętności.
-
Liga Światowa Siatkarzy
3 set przechylił szale Szkoda bo szansa była. Dzisiaj mecz o 3 miejsce, chyba wygrają :th:
-
Liga Światowa Siatkarzy
Trzymam kciukersy ale łatwo niebędzie, na wszelki wypadek piwo kupiłem
-
[B5 ADR] Swap silnika
Ale to się nie opłaci 1.8T to całkiem inny samochód. Przypuszczam że będzie trzeba zmienić nietylko silnik. Lepiej sprzedaj tego co masz i kup 1.8T, pewnie zostanie Ci jeszcze na piwo po udanej transakcji
-
F1 Wyniki Roberta K
5 w kwalifikacjach na Silverstone :th:
-
RS4 B5 we Wrocławiu??
Tą z Robczyc ogladałem i poza ceną wsio jest ok
-
Problem z odpaleniem auta. 1.8 benzyna.
O immo pytałeś się już w innym dziale o tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13785.0 Poszukaj na forum jest tego masa np http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11810.0 A tu jest jak to ładnie naprawić http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0
-
odpala i gasnie-szukam problemu[1.8 ADR 125 KM]
Jak przeczytałeś dokładnie cały temat to wiesz, że trzeba sprawdzić samochód vegiem, a po sprawdzeniu błędów można coś wywnioskować. Wygląda to na problem z immo.
-
Motostrada, opony.com , oponeo...
opony.com :th: kupiłem u nich dwa komplety opon i zastrzeżeń nie mam, co do realizacji mojego zamówienia.
-
Czyzby kawalek tajemnicy o niemieckich wozach-sami ocencie
Z reklamy /?/ Pechowy egzemplarz i takie się zdarzają. Jak znam życie będzie zero obiektywnych komentarzy na ten tekst.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Napewno będzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak czułem ale jednak samemu zapitalać tyle świata się niegodzi Zobacze jak sytuacja się rozwinie jak coś to dam cynk, w poniedziałek, czy dam rade przyjechać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oczywiście, że jesteście zaproszeni http://www.karczmianejadlo.pl/ Thx za zaproszenie ja bym przyjechał tylko pewnie nikt więcej się niezdecyduje. Może następnym razem Dzięki szogun0 :th: