Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hauzer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hauzer

  1. Hauzer odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Było by fajnie jakby ktoś zasponsorował koszty forum wzamian za reklame (troszke ponad 1k potencjalnych klijentów). Jeśli chodzi o zamykanie działów to niewidze w tym nic złego jeśli będą zamknięte tylko te działy, które odnoszą się tylko do klubu (np sprawy związane ze spotami). Forum techniczne powinno być otwarte dla wszystkich.
  2. Hauzer odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgadza się szczególnie, że koszt niebędzie az taki duży, jak będzie kilkanaście osób.
  3. A co myślicie o takiej http://www.opony.com/opony/1470_pirelli_sottozero.html troche drogie ale czy warte?
  4. Hauzer odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    Super samochodzik
  5. ufff teraz mi sie autko podoba
  6. Chyba sie kid zwal światelka mi sie niepodobaja ;/
  7. Mi sie podoba, bardzo fajnie to wyglada
  8. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Wszystko zalezy od tego co sie komu podoba, dla mnie to jest kicz no ale .. Mozna takie cuda montowac ale nie wolno tego uzywac podczas jazdy.
  9. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no prosze to moze masz jakies wtyki i zalatwisz wycieczke po fabryce :mrgreen: bo słyszalem ze nie ma tam wstępu hahah nie mam az takich znajomosci ale wiem ze mozna tam bylo pojechac jako pracownik kontraktowy naszej firmy
  10. Hauzer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja pracuje w firmie ktora modernizowala fabryke w inglostadt a nigdy tam niebylem z checia pojade Teraz budujemy dla audi nowoczesna linie montazu koncowego w fabryce w Neckarsulm
  11. Zle. 15 - mineral 10- polsyntetyk 5 - syntetyk ok dziekuje za informacje
  12. Nie wstydze sie pytac o cos czego nie wiem ;/ Mam rozumiec ze 15w to full syntetyk, 10w polsyntetyk?
  13. A mogłby mnie ktos oswiecic w oznaczeniach olei co to dokladnie oznacza np 10w40 ?
  14. Ja w następnym tygodniu bede zmienial olej tylko nie wiem jaki ;/ jak kupilem niunie to miala zalany castrol 10w/40 na co zmienic ?
  15. Ja leje 98 ze stacji kolo super marketu i jakos jedzie wczoraj na probe wlalem na shellu v power ten 100 oktanowy i zdecydowanie lepiej silnik pracuje niestety cena jest zabujcza za 50zl niecale 10l :/
  16. Hauzer odpowiedział(a) na Andronikus temat w Audi A4 B5
    to dobrze ze jeszcze nie jest tak zle bo kasy nie mam zawiele a musze opony zmienic i to letnie i zimowe do tego przeglad i tlumiki eh zeby tak ze 3k zarabiac ;/ mysle ze wytrzyma do nowego roku malo smigam samochodem bo tylko 500 km miesiecznie
  17. Hauzer odpowiedział(a) na Andronikus temat w Audi A4 B5
    a czy taka wymiana jest pilana czy nie musze sie spieszyc bo jak bede tak jezdzil to czy cos gorszego niewyskoczy i jaki jest koszt wymiany ?
  18. Hauzer odpowiedział(a) na Andronikus temat w Audi A4 B5
    Właśnie go przetestowałem i jedzie na 3 ;/
  19. Hauzer odpowiedział(a) na Andronikus temat w Audi A4 B5
    tzn dodawac gaz czy tylko puscic sprzeglo
  20. Hauzer odpowiedział(a) na Andronikus temat w Audi A4 B5
    Ja tak sie doczepie do pytania jak sprzeglo lapie na samej gorze to jest zle ? (jestem zielony w tych sprawach)
  21. hmm a drogie to to jest ?
  22. Czesc Mam problem z nierowna praca silnika (a przynajmniej mi sie tak wydaje ze to silnik) a mianowicie na 'luzie' i na niskich obrotach czuc miarowe drgania 'budy' boje sie ze to silnik nierowno 'chodzi' patrzac na niego nie widac duzych ruchow ale zeby idealnie pracowal to tez bym niepowiedzial (porownanie mam z oplem mojego taty ) ma ktoś jakis pomysl co to moze byc bo naprawne jest to denerwujace szczegolnie jak sie stoi na swiatlach. Dodam jeszcze ze jest bardzo glosny ( 1.8 ADR 96r + gaz )
  23. nie, tylko pytam czy nie bedzie jeszcze gorzej i jak to prawnie wyglada bo chyba jest wymagany katalizator ale pewny nie jestem ;
  24. No dobra ale jak wstawie rurke zamiast strumienicy to czy emisja spalin bedzie miescila sie w normie teraz na gazie to tak jest juz prawie pod max jeśli chodzi o spalinki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.