Treść opublikowana przez WITT33
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
tak, filmik super jak i autko i oczywiście te drogi robią wrażenie, świetne łuki, piękna okolica, mały ruch a w Polsce co z M3 jak lewy pas blokuje Daewoo Tico
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
jestem pewien że go nagra :> nie zapomnij tylko przełożyć tego antyradaru
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
hehe nie no wiadomo proszę mi napisać tylko z jedno zdanie tak OFF topic jaka jest jego skuteczność bo przymierzam się do zakupu tego bądź droższego a słyszałem że są legendarne jeśli chodzi o wykrywanie mam starą Cobrę ale już nie wydala chociaż kamery przy drodze spokojnie łapie :gwizdanie:
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
czy na szybie jest może antyradar firmy Escort ? Jeśli tak to jaki model ?
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
Ja wiem, co to jest tiptronic i co to jest multitronic. W moim Audi z całą pewnością jest multitronic, ale teraz są one tak zaprogramowane, że zachowują się jak siedmiobiegowe tiptroniki. Chodziło bowiem o to, że nikt nie lubił uczucia przyspieszania auta na stałych obrotach. Brzmiało to jak jazda windą, albo ze ślizgającym się sprzęgłem. Zmieniono więc oprogramowanie komputera sterującego skrzynią biegów i stworzono wirtualną, siedmiobiegową skrzynię, mimo, że tak naprawdę jest ona bezstopniowa. Moje auto nie zachowuj się tak, jak to na powyższym filmie. Prawdę mówiąc nagram zaraz film pokazujący obrotomierz i prędkościomierz w moim aucie i zobaczycie jak ładnie ta skrzynia naśladuje normalny automat. [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 14:16_________________________________________________Proszę: 2005 Audi A4 B7 Multitronic, widok na deskę rozdzielczą: A no to chyba że tak bo w Europie w większości diesle oczywiście mają skrzynię CVT nazywaną nie wiem czemu multitronic, w ameryce dużo aut ją ma murano np czy jakieś inne SUVy. Widzę że średnie spalanie 9,3l/100km więc całkiem spoko :-) quattro mi troszkę więcej pali ale co dziwne czy jadę spokojnie czy dynamicznie to więcej niż 11 średnio mi nie wzięła
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
skrzynia z filmiku to multitronic (czyli zachowywuje się jak skrzynia CVT w każdym skuterze) więc masz automat z tiptronikiem, automaty sobie chwalę :-) natomiast multitronic fatality
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
hamulce jak nowe ale ciekawi mnie czy klocki przy 100 tyś jeszcze oryginalne bo ja mam 80 tyś i mam oryginał a brachol zrobił 100 tyś czyli tyle co Wy i też ma oryginalne co jest raczej niespotykane w innych markach podobne przebiegi tyle że mi już świeci kontrolka i wymieniam na zimę. Ten multitronic to chyba najgorsza skrzynia jaką wymyślił człowiek moim zdaniem. Audi A4 2.0T FSI Multitronic
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
mi się ostatnio cholernie podoba Mini Cooper S, za trzy dychy już kupi fajnego a resztę można gdzieś zainwestować
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
eee tam, nie znacie się, biorę Pontiaca Grand Prix V6 z tyłu za eMką
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
będzie jakieś nowe autko? chyba szkoda trochę a4 co?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ło mosz, czyli jednak czujnik jak obstawialiśmy ale filtr mimo wszystko zapchany nie ma się co dziwić przy tym przebiegu, będzie Ci dawał we znaki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
przecież Ci zamówię tylko cło zapłacisz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dodam że najważniejszy jest KONIEC...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jestes Crazy wrc
-
B8 TrOOOOp
kup białą, obklej carbonem i będziesz miał pierwszą carbonową na forum
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=2780494 do tego jeszcze Panie wzmacniacz 505 watt Bang Olufsen za jedyne 3973.24 zł (do avanta od 2008 w górę pasuje) aaa i do tego ukryty mikrofon do kompensacji hałasu spowodowanego prędkością i hałasem opon, dzięki niemu sprzęt puszcza tzw. przeciwfazę jak dobrze napisałem, tak samo jak w nowym lexusie ls (mark levinson)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
adamooo wspominal ja przelecialem wszystkie kanaly i nic :gwizdanie: nie jest to możliwe ani w B6 ani w B7, tylko podczas podłączonego Vag'a gdy robimy tzw. test zegarów
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nawet nie zauważyłem wstawki tematu :-) gratulacje z autka dopiero znalazłem Twoją B8 a tu już tutoriale w środku hehe
-
[ALL B7] Dolot ze stożkiem 2.0T kupię/zlecę wykonanie
przecież sam zakładałeś... chodzi mi o wrażenia słuchowe
-
[ALL B7] Dolot ze stożkiem 2.0T kupię/zlecę wykonanie
Jak w temacie, szukam dolotu tzw TIPa do a4 2.0T, jak na razie nic nie znalazłem prócz firmy z Rzeszowa oferującej filtr i kawałek blachy za jedyne 2500 zł. Proszę o info jeśli ktoś mi wykona takiego TIPa z filtrem stożkowym oraz miejscem oczywiście na zamontowanie czujnika w rozsądnej cenie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no właśnie a które to są 17" i ile chcesz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a jak nagrać to diabelstwo? ja jak zmieniałem na soft z usa na eu to przegiąłem chyba i mam teraz wersję SW 750 ale mapa 2008 polska chodzi, ściągnąłem z neta 2010 PL, i płytę widzi jako SW 650 update a mapa nie działa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ma ktoś mapę do navi rns-e 2010 lub 2011 żebym zobaczył u siebie czy mi ruszy ? do pożyczenia na minutę ofkoz
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
z filmiku wygląda że od 60 kmh (niepełnych zresztą) do 200 robi w ok 16 sekund B8 S4 robi to samo w ok 12 sekund, fakt że ze startu lotnego ale różnica miazga po programie S4 to już nie ma co porównywać, no i s-tronic rulez Jakim cudem w pierwszym linku na serii S4 zrobiło w 12 sekund a na drugim linku 418Konne S4 od 60 do 200 zrobiło w 15 sekund!!![br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 17:05_________________________________________________
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
z filmiku wygląda że od 60 kmh (niepełnych zresztą) do 200 robi w ok 16 sekund B8 S4 robi to samo w ok 12 sekund, fakt że ze startu lotnego ale różnica miazga po programie S4 to już nie ma co porównywać, no i s-tronic rulez