Treść opublikowana przez WITT33
-
[ALL B7] Jakie klocki i tarcze do B7? 321/30
W tej cenie są tarcze rozumiem a klocki? Zaciski też trzeba inne. Jaka jest firma tych tarcz?
-
[ALL B7] Wiskoza się nie kręci...
Czy wentylator tzw. wiskoza ma się krecić od razu (!) po włączeniu silnika czy po osiągnięciu ustalonej temperatury?
-
[ALL B7] Jakie klocki i tarcze do B7? 321/30
z klockami cena? a sam przód?
-
[ALL B7] Jakie klocki i tarcze do B7? 321/30
jaka cena na przód takiego zestawu ?
-
[ALL B7] Jakie klocki i tarcze do B7? 321/30
Witam, co polecacie z serii performance do tego autka? Lukam konkretnie na firmy Hawk, EBC i Textar (seryjne w Audi i Porsche), tarcze na razie nie mam pojęcia ale nie Brembo ani podobne jednorazówki. Seryjne klocki są od nowości czyli 80 tyś km i jeszcze trochę zrobię, tarczy jest w cholerę ale trzeba pewnie wsio wymienić już.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
WRC Portugal 2011 - Acidente/Crash - Ken Block http://www.youtube.com/watch?v=blYvzbd_y7I
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/olsztyn/zatrzymano-pijanego-72-letniego-kierowce-ubranego-,1,4215988,region-wiadomosc.html LOL- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-sadysta-zniszczyl-swoje-lambo-mlotkiem,nId,329546- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
trafiłeś w dychę, mam takiego młodego ...czarno biały (więcej białego), prawie identiko jak ten ze zdjęcia, średniej wielkości, bardzo fajny, zewn świata nie widział tylko domek ale warning: czasem siknie gdzieś heh trzeba go trochę poduczyć a tak jest przefajny acha i małego pieska mam do oddania też czarno biały, jeszcze nie chodzi, mogę podesłać fotki niedługo[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 17:56_________________________________________________ mi się żadne nie podobają, stare modele. z nowszych jakie mi się widzą ostatnio to : http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a8-alufelgi-16-5x112-warszawa-i1503384589.html http://allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-warszawa-i1488162269.html http://allegro.pl/18-audi-vw-r8-v12-5x112-black-editon-hit-i1505493823.html ale to już moje zdanie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
taki pakiecik zużyłbym pod pracą w jeden dzień- [ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
Jaki jest koszt tego wydechu?- HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
swype jest w porządku, polecam też Mini Info darmowe- [ALL B5] Laik ma pytanie odnosnie obiektywow lustrzanek
dobry obiektyw, następny po nim 18-105 vr, teoretycznie im mniejszy zakres ogniskowej tym lepszy obiektyw ale różnie z tym jest, są wyjątki, taki zestawik Nikona na początek wystarczy a potem obiektyw stało ogniskowy do tego np 50/f1.8 cena ok 450 zł max p.s. nie używaj VR jadąc autem bo załatwisz obiektyw- jaki telefon dla corki?
HTC Wildfire na chwilę obecną- [ALL B7] 2.0TFSI Część z zapłonu - zdjęcie
mi też się przyda bo już urwałem w dwóch zaczepy- [ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI
ładny kolorek, czy z tyłu kierunki są LEDowe ?- [ALL B7] BPW Czarny S-Line Quattro
zapytaj wrclaguna- Średnie spalanie paliwa w A4 B7 2.0TFSI quattro
10.4 teraz w zimie, lato poniżej 10, "branie" oleju jest mi obce, nawet w 19 letniej kosiarce do trawy- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chipowałem tam golfika gti 1.8T, za 27 koni i 90 Nm (205KM/325Nm) dałem 1780 zł łącznie z hamownią ale różnica ogromna [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 18:17_________________________________________________BTW marzy mi się taki Golfik 2.0T FSI APR stage 4 , check engine świeci bo soft w trakcie dopracowywania- [ALL B7] Czarny brudas :) 2.0tfsi quattro :) juz umyte 2 fotki
Witek doszły nas słuchy że jakiegoś nowszego zaperdalacza kupiłeś S4 2010 :-) 11 tysia przebiegu ;-) ze wszystkimi dodatkami hah, odbieram z bratem i wrclaguna ofkoz [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 18:40_________________________________________________ jakbyś miał uwaloną cewkę ( ja jestem już po 3ciej bo głupi nie wymieniłem od razu wszystkich 4ech) to ledwo byś jechał facet a auto chodziło by jak traktor, w 4 cylindrowym jak jeden gar nie pali to jest tragedia no i check engine ofkoz najpierw miga tak z 20-30 sekund a potem na stałe, całym autem oczywiście trzęsie. Jeśli zapieprzasz szybko i nagle powyżej 3000 obr masz zanik mocy to możesz mieć uwalony popychacz pompy paliwa który ja wymieniam na wiosnę (120 zł) jesli masz przebieg ok 70-80 tys km to popychacz JUŻ wymień, cewka wytrzymuje ok 60 tyś km, u mnie wytrzymały ponad 70 u brata ponad 80, wymieniaj od razu wszystkie na raz !!! [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 18:44_________________________________________________widzę że masz 140 tysia przebiegu to cewki pilnuj i zapisuj kiedy wymieniane a i niedlugo facio drugi rozrząd musisz wymienic mimo ze podają 120 tys, no chyba ze ktos poszedł po bandzie i niedawno wymieniał z duszą na ramieniu, ja mam 70 tys i teraz wymieniam pierwszy raz a wracając do braku mocy jak kolega wspomniał może być zawór DV bo jest plastikowy i mało wytrzymały więc tez pasuje sprawdzic bo upieprzysz turbinę jak bedziesz tak jeździł, pamiętaj o popychaczu pompy tak czy siak bo to słabostka tego silnika,pzdr p.s. myłeś tą furkę na myjni automatycznej ??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
minuta zero sześć - show me Your socks czyli kto zmienił skarpety...- [ALL B7] Czarny brudas :) 2.0tfsi quattro :) juz umyte 2 fotki
wszystkie 2.0T mają czerwone T- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam dokładnie te fele ale zabij ET nie pamiętam, musiałbym luknąć w garażu- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no dzięki, już wytłumaczyłem koledze który chce kupić że lepiej młodszego golfa niż stare a4 które może mieć 400tyś a nie widać tego, zresztą chyba pojedzie ze mną do niemiec po auta w lutym więc coś kupi, dzięki - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE