Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. a co to :decayed:
  2. nie ma Jej na naszej klasie
  3. umiar Panowie umiar..
  4. jeszcze nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 17:01_________________________________________________ :polew: nie rozkrecajcie sie z ta szydera za mocno :decayed:
  5. nie no jasne... :gwizdanie: to pod które gimnazjum śmigasz? :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:54_________________________________________________pelnoletnia
  6. nie no jasne... :gwizdanie:
  7. bo to wszystko mientkim dydkiem robione bulke przez bibulke a kutasa gola lapa :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:43_________________________________________________ bo to wszystko mientkim dydkiem robione bulke przez bibulke a kutasa gola lapa [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:42_________________________________________________ to zamiast kwiatka podjedziesz czarnuchem? bo brzydka pogoda i zaproponowalem ze Ją podrzuce do domku ze szkoly :decayed:
  8. troche sie usmazyl no a tamci w temacie smiechu ze to nie smieszne i straszne [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:38_________________________________________________ pod zadaszeniem srednio [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:37_________________________________________________ na fure laski wyrywasz? :gwizdanie: staram sie nie na furke, juz zagadalem wczesniej do Niej, jak nie widziala autka :naughty:
  9. a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ? mam dzialke a mozna tam pod zadaszeniem zrobic grila ? [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:35_________________________________________________ide sie ogolic zw zagaduje do swiezej kobietki, niedlugo po Nia jade do szkoly :decayed: :naughty: :kox:
  10. http://www.wykop.pl/link/188834/co-sie-stanie-gdy-dotkniemy-przewodow-wysokiego-napiecia-na-stacji-kolejowej to
  11. a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ?
  12. jak dla mnie może być gril ..ja lubie kiełbaskę z grila .... ale gdzie jakis kawalek ziemi w pzn lub pod i mozna robic, Ja nie znam tamtej okolicy [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:28_________________________________________________a sluchal ktos pogody na weekend ?
  13. moze jakis maly grill gdzies ? :naughty:
  14. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ok wybaczcie [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:23_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/11567/Zlota_mysl_studentow_z_AGH
  15. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    nie ma tematu "ciekawych linkow", to dalem tu
  16. zrobimy grila pod M1 ? :naughty: :naughty: :naughty:
  17. JEST W TA NIEDZIELE JAKIS SPOCIK GDZIES ?
  18. :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 15:16_________________________________________________a o jakim projekcie mowicie ?
  19. Pany a jest cos w ta niedziele ? jakis gril czy cus ? :gwizdanie:
  20. :gwizdanie:
  21. a Mi dzisiaj ramki doszly :naughty:
  22. na TVP 2 to ok mam tvp2
  23. na ktorym programie bedzie ten meczyk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.