Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma Jej na naszej klasie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
umiar Panowie umiar..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 17:01_________________________________________________ :polew: nie rozkrecajcie sie z ta szydera za mocno :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no jasne... :gwizdanie: to pod które gimnazjum śmigasz? :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:54_________________________________________________pelnoletnia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no jasne... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo to wszystko mientkim dydkiem robione bulke przez bibulke a kutasa gola lapa :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:43_________________________________________________ bo to wszystko mientkim dydkiem robione bulke przez bibulke a kutasa gola lapa [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:42_________________________________________________ to zamiast kwiatka podjedziesz czarnuchem? bo brzydka pogoda i zaproponowalem ze Ją podrzuce do domku ze szkoly :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
troche sie usmazyl no a tamci w temacie smiechu ze to nie smieszne i straszne [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:38_________________________________________________ pod zadaszeniem srednio [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:37_________________________________________________ na fure laski wyrywasz? :gwizdanie: staram sie nie na furke, juz zagadalem wczesniej do Niej, jak nie widziala autka :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ? mam dzialke a mozna tam pod zadaszeniem zrobic grila ? [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:35_________________________________________________ide sie ogolic zw zagaduje do swiezej kobietki, niedlugo po Nia jade do szkoly :decayed: :naughty: :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.wykop.pl/link/188834/co-sie-stanie-gdy-dotkniemy-przewodow-wysokiego-napiecia-na-stacji-kolejowej to- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a macie gdzies takie pod poznaniem miejsca zeby mozna bylo grila zrobic pod zadaszeniem ? np gdzies przy jakims zbiorniku albo cos ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak dla mnie może być gril ..ja lubie kiełbaskę z grila .... ale gdzie jakis kawalek ziemi w pzn lub pod i mozna robic, Ja nie znam tamtej okolicy [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:28_________________________________________________a sluchal ktos pogody na weekend ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze jakis maly grill gdzies ? :naughty:- Strefa Śmiechu
ok wybaczcie [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:23_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/11567/Zlota_mysl_studentow_z_AGH- Strefa Śmiechu
nie ma tematu "ciekawych linkow", to dalem tu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zrobimy grila pod M1 ? :naughty: :naughty: :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
JEST W TA NIEDZIELE JAKIS SPOCIK GDZIES ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 15:16_________________________________________________a o jakim projekcie mowicie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany a jest cos w ta niedziele ? jakis gril czy cus ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Mi dzisiaj ramki doszly :naughty:- Barcelona Manchester United 2-0
C+- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na TVP 2 to ok mam tvp2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na ktorym programie bedzie ten meczyk - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00