Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. ale co sie leczysz, na co i czym [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:15_________________________________________________ale mi net koszmarnie chodzi
  2. siema Patrykbor co tam
  3. co tam chlopaki ? jak po spocie ?
  4. no co jest ? :naughty:
  5. dobra to ja tez juz ide [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________ raz na razie, dwa po dwa cztery razy po dwa razy :yeah: joł o wlasnie jakos to tak mialo isc :polew:
  6. raz na razie, dwa po dwa
  7. :hi: :hi: o widzisz ?
  8. cos Ci sie wierzcholek piramidy przekrzywil
  9. :hi: :hi: no siema co tam ? :naughty: :polew:
  10. dobra to ja sobie lece, trzeba sie wyspac ostatnio na wykladach bylem jakies 2 lata temu :polew: :hi: :hi:
  11. ja wstaje o 6:30
  12. ja slysze szum mojego kompa, chcesz sie zamienic na grafe ? poślij ją na wakacje albo z buta do posejdona albo gdzies zeby sie wyszumiala
  13. jaki kanal ? tylny ? co to sie dzieje :shocked:
  14. ja slysze szum mojego kompa, chcesz sie zamienic na grafe ?
  15. z kobietami tez ?
  16. a Ja garazu nie mam, nie lubie jak pada :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:13_________________________________________________siema fan co jest ? :naughty: piątek piękny kawalerze cos nie czuje tego piatku bo angine mam
  17. a ja jutro do szkoly jade, eh
  18. a Ja garazu nie mam, nie lubie jak pada :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:13_________________________________________________siema fan co jest ? :naughty:
  19. przed burza a chyba na jutro zapowiadali burze albo przynajmniej opady i znowu autko sie zabrudzi
  20. siema Pawel
  21. to na zgodę... cześć Patryk i Adaś ja nic nie mam do ciebie ale Adaś jakieś anaboliki chyba dostał a nie antybiotyki :gwizdanie: :gwizdanie: to na glodzie alkoholowym
  22. trzynasty odcinek ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.