Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale co sie leczysz, na co i czym [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:15_________________________________________________ale mi net koszmarnie chodzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Patrykbor co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam chlopaki ? jak po spocie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no co jest ? :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra to ja tez juz ide [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________ raz na razie, dwa po dwa cztery razy po dwa razy :yeah: joł o wlasnie jakos to tak mialo isc :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raz na razie, dwa po dwa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: o widzisz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos Ci sie wierzcholek piramidy przekrzywil
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: no siema co tam ? :naughty: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra to ja sobie lece, trzeba sie wyspac ostatnio na wykladach bylem jakies 2 lata temu :polew: :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wstaje o 6:30
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja slysze szum mojego kompa, chcesz sie zamienic na grafe ? poślij ją na wakacje albo z buta do posejdona albo gdzies zeby sie wyszumiala
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki kanal ? tylny ? co to sie dzieje :shocked:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja slysze szum mojego kompa, chcesz sie zamienic na grafe ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z kobietami tez ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja garazu nie mam, nie lubie jak pada :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:13_________________________________________________siema fan co jest ? :naughty: piątek piękny kawalerze cos nie czuje tego piatku bo angine mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja jutro do szkoly jade, eh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja garazu nie mam, nie lubie jak pada :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:13_________________________________________________siema fan co jest ? :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przed burza a chyba na jutro zapowiadali burze albo przynajmniej opady i znowu autko sie zabrudzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Pawel- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to na zgodę... cześć Patryk i Adaś ja nic nie mam do ciebie ale Adaś jakieś anaboliki chyba dostał a nie antybiotyki :gwizdanie: :gwizdanie: to na glodzie alkoholowym- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzynasty odcinek ? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00