Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. u Mnie bylo rano bezchmurnie, a teraz pelne zachmurzenie
  2. a w podstawowce bylem jedyny w klasie
  3. cześć Adaś
  4. czesc Adas
  5. jaka Lodz miasto lodz
  6. Ja to chyba zaraz spac ide Lodz mnie wykonczyla dzisiaj, jak zawsze zreszta :gwizdanie:
  7. :gwizdanie:
  8. Adaś jak tam po programie , fura śmiga?? smiga i az sobie antyradar kupilem [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 20:51_________________________________________________jutro w Pzn jade na jakas hamownie sprawdzic jakie liczby pokaze :gwizdanie: 100KM i 170Nm
  9. moderatore
  10. Adaś jak tam po programie , fura śmiga?? smiga i az sobie antyradar kupilem [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 20:51_________________________________________________jutro w Pzn jade na jakas hamownie sprawdzic jakie liczby pokaze :gwizdanie:
  11. bry wszystkim
  12. Hugo ma 11 jak dobrze pamiętam 12 prezesi niezaleznie od instytucji, firmy czy czego tam jeszcze zazwyczaj nie sa specjalnie lubiani choc mnie kiedys w newbie przywital sam On :gwizdanie: :> a mojego newbie nie ma za stare i wykasowali chyba..
  13. uż Ty draniu jaki draniu :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 11:30_________________________________________________ Ja tak robie a u kogo śpisz :decayed: :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 11:31_________________________________________________ cześć Adas .... jutro się widzimy of cors
  14. Ja tak robie
  15. kuredu mam juz antyradarek :kox: :kox:
  16. jaka serwatka :gwizdanie:
  17. to juz mam nie nagrywac ? :gwizdanie: no już nie. a nagrałeś??? jeszcze nie nagralem
  18. to juz mam nie nagrywac ? :gwizdanie:
  19. a ja drina sącze dziś nie rob ochoty
  20. po zlocie, w gorach zima ze az strach sie bac... jak strach sie bac, to nie strach sie nie bac ?
  21. Musashi kiedy foty beda ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.