Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. tetis :gwizdanie:
  2. ale kto sie zegna ?
  3. żegnasz kogoś czy się napewno kogos
  4. kreske se robimy :decayed: jaka kreske ? zwycięzca bierze wszystko - kto pierwszy ten wygrywa a co jest "wszystkim" ? :gwizdanie:
  5. kreske se robimy :decayed: jaka kreske ?
  6. ja tez bym pozaliczal :polew: :polew: :polew: :polew:
  7. :gwizdanie:
  8. bo trzeba pisac i czytac naraz, tak jakos szybciej idzie
  9. a co tam ;p podbijemy troche aukcje ;p 130[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 23:24_________________________________________________w takim tempie to oddamy nasze A4 za te bryloczki :polew: :polew:
  10. chyba czas zebys zaczal gadac ze idziesz spac... :gwizdanie: ale tylko gadac, nie isc
  11. gdzie ? chyba nie u Nas :polew:
  12. moderatore.. a mojego zdjecia zadnego nie bylo ze spotu ? :gwizdanie: za blisko siedziales, a mnie sie wstawac nie chcialo ale pepin chyba robil Twoim aparatem nasza strone :gwizdanie: do tego nie mam praw autorskich :gwizdanie: nie unikaj odpowiedzialnosci :decayed:
  13. cala czworka :gwizdanie: andrzej , bogdan i jacek hyhyhy :decayed: a kto czwarty ?? no jak to kto: "hyhyhy" :polew: :polew:
  14. a pewnie poszlo dzieki
  15. cala czworka :gwizdanie: andrzej , bogdan i jacek hyhyhy :decayed:
  16. a chcesz żeby twoje foro sie pojawiło to da sie zrobić bo wiem tko takie foto ma :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tetis ?
  17. a pewnie
  18. moderatore.. a mojego zdjecia zadnego nie bylo ze spotu ? :gwizdanie: za blisko siedziales, a mnie sie wstawac nie chcialo ale pepin chyba robil Twoim aparatem nasza strone :gwizdanie:
  19. nie to co my... ja czasem jak trzeba to myknę szybciej ...ale ostatnio to rzadko ja ostatnio na autostradzie sobie 140 jechalem :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. moderatore.. a mojego zdjecia zadnego nie bylo ze spotu ? :gwizdanie:
  21. pierwsza czwórka to MY WLKP :kox:
  22. mozesz ale nie pisz "tanszy" :polew: :polew:
  23. staty nie sa takie wazne, robimy to przeciez dla siebie no nie ? :gwizdanie:
  24. :polew: chodzilo mi o publiczny :kox:
  25. jesli mozna to spytaj tu na glownym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.