Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skutecznie uciekałeś przed obiektywem nic sie nie ruszalem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
finke to ja mam we krwi jak bedziesz na nastepnym spocie to napewno bedziesz wiedzial ktory to Ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas ludzie chca kupowac takie felgi jak moje, zrob cos :kox: :polew: hah
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S chyba jednak nie rozpoznasz mnie na fotkach, bo na zadnej mnie nie ma :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S o te "nozyce" mozesz brac, Ja sie kiedys na nie napalalem, ale przeszlo mi na te moje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dostal ktos z Was kiedys mandat za utrudnianie ruchu pieszych ? 100 zl i 1 punkt Mi dzisiaj dali- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S no nie rob sobie jaj ja takie mam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, jade sam.. Aaa.... a już myślałem ze jakiś męski romans tam będzie :polew: wlasnie przez takie glupie zarty jade sam :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
te co wkleiles mam na lato, w niedziele bylem na zimowych.. ani sie waz kupowac te co wkleiles- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, jade sam..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S to chyba jakis zart to moje felgi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic nie stoi na przeszkodzie [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 14:25_________________________________________________a Ja mandat dzisiaj dostalem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co panienka że musisz mieć inną sukienkę ? powiedzmy ze tak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale jeszcze cale szczescie ze nie w wlkp jest :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cholera.. Malik bedzie mial takie same fele jak Ja- [S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
Malik ja tez mam takie na lato w B7 moje sa 18" cholera, myslalem ze nikt takich nie bedzie mial- [B5 1Z] Więcej mocy tylko z hamownią
u Mnie jest chyba to samo, jade jutro do ASO zeby mi to zrobili, jaki koszt Cie wyniosl za to ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co sie kladziesz? to juz nie dlugo zeby sie wyspac 4,5 godzinki [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 00:06_________________________________________________- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ważne że jesteś z nami ....na spocie nie odpuścimy Wam idziesz z nami na kawe do pani Marty no.. z zona idziecie :naughty: juz mnie nie ma :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bede lecial bo na 5 do roboty.. :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- [ALL] Czy te felgi pasują?
lub takie: http://www.allegro.pl/item571145965_felgi_audi_a4_ori_7_5jx17_5x112_z_oponami_dunlop.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi olewa moje pisanie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi beda dzisiaj zdjecia ? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00