Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tam herbatke, piwko sobie strzel
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tez podobna.. :polew: :polew: :polew: ciekawe czemu :mysli: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lubie sie witac kilka razy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL] Dekielki alufelg
zalezy ktore do moich dekielki kosztuja chyba ze 100 minumum za komplet :gwizdanie: ktore dekielki masz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc- [ALL] Dekielki alufelg
z tych dekielkow tak schodzi farba, tez mam jedne takie felgi co teraz sprzedaje i tak samo farba z deklow zeszla, jedne dekielki tansze inne drozsze, zalezy do jakich felg- [ALL B6] Które felgi do mojej fury?
do tej fury proponowalbym 1- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- [B5 ABC] Czarno chromowane?? Jak to się widzi??
nie podoba sie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możemy porozmawiać, jak brak ci towarzystwa ok ..... co mieliście na obiadek hahaah :decayed:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:57_________________________________________________ chrupiące skrzydełka a wy? przeciez dzisiaj nie mozna ;p sroda popielcowa jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas o Adasia ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
grzeczna kotka czy lisiczka :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakie lubisz? coo? no coś tam piszą że coś teges z Tobą .....Adaś i Azunia ..... ze mną wszystko ok, Adaś ze mną rozmawia sobie, no nie Adas?! tak, wlasnie tak, rozmawiamy sobie :gwizdanie: jakie lubie ? kotek - kotka :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie lubie zabaw kotek - myszka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja myszka ? :polew: :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie byliscie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile czasu potrzebujecie zeby dojechac ? :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wirtualny na forum jest 24 na dobe- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Turku ? a kiedy chcesz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a o co jest gra ? ja nic nie wiem juz sie wymigujesz ? :polew: od czego ? to ja sie pytam Ciebie od czego :polew: :kox:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:11_________________________________________________ fakt, mlodziak ze Mnie jeszcze :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a o co jest gra ? - [ALL] Dekielki alufelg