Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    mój pierwszy bieg nie daje rady z trakcją :gwizdanie:
  2. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    ciiii bo się wyda
  3. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    hyhy to wszystko jasne
  4. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    kojarzę, chodził z moim kolegą do klasy, mieli kiedyś taką śmieszną prezentację na YT :decayed: tak ?
  5. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    do technikum chodził ?
  6. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    a kto jeśli możesz powiedzieć [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 02:05_________________________________________________ no seria.. z chipowanymi to bym nie miał szans chipowane B8 3.0 TDI robią na blisko 300 KM
  7. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    kumpel a8 mowil ze gdzies sie z toba na drodze troche ganial to mowi ze dawales rade a nie pamiętam, a jakie to A8 ? tzn coś może Mi świta ale za mało
  8. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    widzę, że nie śpisz a jak widzisz przeróbkę na plus ? [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 01:53_________________________________________________dzisiaj gadałem ze znajomym który ma B8 3.0 tdi i mówi, że mu odchodziłem, aż sam nie wierze
  9. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    ale co ? teraz ? dzisiaj niemobilny jestem a Ty jak ?
  10. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    No Ja wiem, że naprawią, ale trzeba dzwonić, załatwiać, auto zostawiać itp a co Łukaszku przymodziłeś z wydechem ? chwal się :naughty: :naughty: widzę, że też spać nie możesz hm a już czytam w Twoich postach p.s. jak tam Tomek
  11. jak znów ? :gwizdanie:
  12. fak ju :tongue4:
  13. no raz wjechałem kiedyś w gościa lekko z mojej winy, bo zamiast na pomarańczowym jechać to stanął ale to już stara historia :gwizdanie:
  14. ciężka sprawa, już wyjaśniam.. warunki: noc, w uj padało wyprzedzałem, koleś z środka rzędu aut, które wyprzedzałem, we Mnie uderza z prawej (uderzenie składa Mi prawe lusterko), dokańczam manewr wyprzedzania reszty, włączyłem awaryjne, zwalniam, cała kolumna zwolniła, zjeżdżam wolno z awaryjnymi na pobocze z myślą że koleś też zjedzie, widzę że wyprzedza Mnie kilka aut i nikt się nie zatrzymuje, no to rura i ścigam nie wiem jakie auto, powyprzedzałem parę i się przyglądałem czy któryś miał jakieś obrażenia ale tak padało mocno i ciemno było, że nie nie złapałem gnoja [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 00:53_________________________________________________ też się cieszę, że nic gorszego nie było..
  15. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    wydeszek super.. ale dzisiaj miałem przygodę nie do pozazdroszczenia wjechał we Mnie jakiś pacan nie patrząc w lusterko i mam przerysowane prawe oba drzwi, błotnik i lusterko
  16. tylko blacharka, w sumie to nie ma aż takich wgnieceń co mocno przetarte jeszcze koleś spierdolił więc pójdzie z Mojego AC
  17. wyprzedzałem rząd samochodów na trasie, koleś jeden z środka nie wejrzał w lusterko i zaczął manewr wyprzedzania jak byłem z jego lewej i wygrzał
  18. kur** jakiś frajer we Mnie wjechał, oba drzwi, błotnik i lusterko do wymiany :confused4:
  19. z ciekawości spytam, ile w Poznaniu projektanci biorą za wykonanie projektu budynku mieszkalnego (dom) ?
  20. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    może poczekajmy na poprawę pogody jak zrobi się trochę cieplej to na pewno będzie milej robić jakiegoś spota
  21. jest taki gwint jak KW HLS KW HLS 2: 2499 euro, K HLS 4: 3299 euro http://www.kwpolska.pl/img/hls.pdf
  22. a u mnie wszystko w porządku gram w tenisa Ja też, tylko że w ziemnego
  23. pamiętam stare dobre czasy IRC-a :gwizdanie: gdy jeszcze gg nie było tak popularne, siedziało się tylko na ircu było trochę zabawy, boty, klony itp
  24. Może jakiś wirus. Miałem kiedyś takiego wirusa, że komp się wyłączał po 15 sekundach od wgrania windowsa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.