Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. http://www.autogaleria.pl/tapety/img/mercedes-benz/mercedes_e_coupe_2009_02_s.jpg http://www.autogaleria.pl/tapety/img/mercedes-benz/mercedes_e_coupe_2009_03_s.jpg http://www.motofilm.pl/wp-content/gallery/mercedes-e-coupe-przed-genewska-premiera/mercedes-benz-e-class-coupe_11.jpg jak dla Mnie mega kox :kox: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:40_________________________________________________ dlaczego ? z wyglądu.. [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:41_________________________________________________w E klasie razi Mnie tylko srodek :thumbdown:
  2. B8 według Mnie straciło ostry charakter.. :gwizdanie:
  3. koniecznie w coupe za***iste, u Mnie w Turku jedno w cabrio jezdzi :kox:
  4. to kup sobie z łaski swojej A4 B8 3.o TDI Q wole B7 niz B8.. no i benzynka koniecznie [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________ A7 taaaak i 3.0 TFSI
  5. A4 B9 ? ale marzyć to sobie można :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:27_________________________________________________i nie za szybko, jeszcze kilka latek
  6. to podłub coś przy furce mam dosyć w mojej, zbieram na jakieś quattro [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:20_________________________________________________ewentualnie jakies E 500
  7. wiecie co, czasami się już nudzi takie pierdolenie o niczym :gwizdanie:
  8. nie myśl za dużo :gwizdanie:
  9. zmieniłem zdanie i zjadłem makaron
  10. następny zbereźnik
  11. Ja jadę po jakieś bułki :gwizdanie:
  12. a wiesz że byłem ciekawy ciekawe ile piw przy liczeniu poszło też się zdziwiłem że ani jedno
  13. a wiesz że byłem ciekawy [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 19:32_________________________________________________ niezle początki alkoholizmu... a Ta to wszystko dojrzy
  14. robie sobie porzadki w szufladach, patrze i znalazlem tam 1100 kapsli, ciekawe skad
  15. a co robiles na bilardziku? a Ty zbereźniku [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 01:20_________________________________________________no nic, lecę spać :gwizdanie:
  16. wróciłem właśnie z bilardzika
  17. eee no dalej kurcze dawno nie bylem na spocie, a navi Mi nie chodzi, nawet nie wiem czy trafie do KC [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 23:56_________________________________________________dobra ide spac
  18. szuka ktos k**wa zaczepki ?
  19. poniedzialek rano
  20. Moja praca to nie tylko sprzedawanie [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 08:30_________________________________________________jakieś cholerne choróbsko Mnie bierze katar od 2 dni, dzisiaj doszedł kaszel..
  21. wstałem, pracować trzeba
  22. :gwizdanie:
  23. jak tam ? dużo ludzi było ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.