Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Lecę jutro do Turcji, mam nadzieję, że Mnie nie wytrzęsie
  2. Bart-S: ten Mój znajomy, którego w Turku A6 oglądaliście, kupił sobie teraz ładną B8 w dieselku, nawet przyjemna a Wy ? nie zmieniacie ?
  3. Adas odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    przede wszystkim na jakość wykonania (im większa dopuszczalna waga tym lepiej), poza tym ilość programów, możliwość ustawiania różnych pochyleń, niestety te lepsze bieżnie kosztują conajmniej 2 razy tyle co możesz przeznaczyć, ale myślę że coś sensownego znajdziesz, jeśli nie to może lepiej rozważyć zakup karnetu na siłownię. U mnie na siłowni są bieżnie Life fitness - ciche, solidnie wykonane i nie widziałem żeby któraś miała jakieś przestoje Life fitness kosztują ponad 10k, Ja potrzebuję taką do domu, tamte są profesjonalne, nastawione na długie godziny pracy Mieszkam w małym mieście, na siłowni nie ma nawet bieżni :kox:
  4. Adas odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czy któryś z Was mógłby polecić jakąś bieżnię do biegania ? cena do około 3-4k Czym się kierować przy wyborze ? jak patrzę, to jest tego na pęczki
  5. poprosiłem, żeby mi odblokowali 4 i 5 na chipie właśnie wyszło fajnie, bo tak: katalog: 105KM 250Nm seria zmierzona: 114KM 272Nm wirus: 143KM 316Nm wszystko równiutko, bez szarpnięć, DPF zapełniony w 6,7% Mirek powiedział, że igiełka jest ładna seria.. :naughty:
  6. pracka od rana
  7. a nie jedzie nikt do do zakopanego w ciągu następnych 2-3 tygodni ? bo się prawdopodobnie będę wybierał i można by spota zrobić
  8. Adas odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    kogo B7 widziałem wczoraj wieczorem we Wrocławiu na blachach DW *68AU ?
  9. właśnie wróciłem z Wrocławia.. ale dostał łomot.. :gwizdanie:
  10. szkoda, że już zaplanowane, bo mógłbym załatwić wylot do Turcji za pół ceny :gwizdanie: no to szkoda żeśmy sie nie zgadali wcześniej wcześniej nie wiedziałem, że tak będzie takie last minute [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 02:52_________________________________________________a co tu tak cicho
  11. co nie wniosę
  12. Ja na miejscu będę z jakąś turbocolą :decayed: będę sobie robił zdjęcia po pijaku z celebrytami :polew: :polew:
  13. niech podniesie rękę kto będzie trzeźwy w czasie walki :decayed:
  14. Kanye West & Jay-Z - That's My Bitch (CDQ) [NEW SONG 2011]
  15. szkoda, że już zaplanowane, bo mógłbym załatwić wylot do Turcji za pół ceny :gwizdanie:
  16. fuj, a moze przegapi termin w tym roku wy tu o jesieni a ja jeszcze na wakacje nie zdążyłem wyjechać w tym roku jeszcze można gdzieś wybyć, Ja chyba za miesiąc dopiero wylatuję
  17. ceny były bodajże od 156 zł, Ja akurat mam za 360, czy to chore pieniądze ? polecam jechać chociaż raz zobaczyć walkę na żywo i przekonać się jakie tam są emocje
  18. jakie chore ? [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 11:50_________________________________________________ pierwsze rzędy po 3 tys też były[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 11:50_________________________________________________słuchajcie dalej radia i ich głupot
  19. brałem pod uwagę coś normalnego
  20. wiem, że za tą noc, kiedy jest walka, krzyczą minimum 300 zł miałem się gdzieś przekimać ale z takimi cenami to wracam po walce do domu
  21. Karol: bardzo podziwiam biegu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.