Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. ja bym zaczął o sprawdzenia paska i napinacza, potem kompresor. Jeśli się nie znasz to namierz jakiś sprawdzony warsztat w okolicy i musisz się zdać na nich
  2. pooglądaj dokładnie przy łączeniu półoś-przegub zewnętrzny
  3. nowe łożysko po prostu dobrałeś w sklepie, czy jakieś dedykowane??
  4. concert też 6 folderów widział concert CD?? sprawdziłem dokładnie i widzi 8 folderów, ale 7 i 8 przypisuje odpowiednio jako 1 i 2
  5. które radia widzą wam więcej niż sześć folderów na karcie/pendrivie? Ja mam Chorusa i widzi sześć, siódmy przeskakuje, ósmy lata elegancko, ale później to już cisza i wraca do pierwszego
  6. format do FAT32 zrobiony? utwory ponumerowane?
  7. jest odwrotnie - nie można wprowadzać do obrotu, te co pojawią się na przykład na allegro, to na bieżąco są usuwane
  8. Klasa klasą ale za markę też się płaci. Ja kupiłem unidena 520xl + sirio ml -145 (teraz mam dakotę presidenta) a mój brat bliźniacze radio presidenta i super wyglądającą antenę president missouri. Ja zapłaciłem 350zł, on 800zł. Nie muszę mówić kto był (i jest) bardziej zadowolony a legalność Unidena ? Ostatnio kumplowi policja zayebała 520xl ... to jest jedna z głównych przyczyn dlaczego ja juz nikomu nie polecam Unidów wole dopłacić więcej ale mieć spokój z policjantami przecież policja nie może tak sobie zabrać, ścigają dystrybutorów
  9. szkoda że jutro nie mogę
  10. tak race edity, onboardy i galerie FIA Institute Jet Canopy Test
  11. biorę do zobaczenia na spocie
  12. Witam Tak wygląda mój zbiorniczek: Nie wiem czy to tylko warunki atmosferyczne tak go zniszczyły ??? Główne pytanie brzmi jak go wymienić tzn, na czym on się trzyma? Warto bawić się w używki? Co myślicie o takim zamienniku FEBI: http://moto.allegro.pl/zbiorniczek-plynu-hamulcowego-audi-80-a4-a6-passat-i1717811604.html
  13. 501 174 905 - zadzwoń sobie i popytaj
  14. bardziej oficjalnie już się nie da http://www.formula1.com/news/headlines/2011/7/12306.html
  15. http://lotusrenaultgp.com/5888-Robert-Kubica-answers-fan-s.html?lang=en
  16. nie ma błędu na zegarach, czy na vagu?
  17. przy następnych zakupach kup sobie Fluffy Dryer (koszt około 33-40zł), zmienisz zdanie na temat zbierania wody z auto, a magnetem możesz zrobić drobne poprawki tego?? http://showcarshine.pl/174-showcarshine-fluffy-dryer-90x60cm-struktura-pluszu-jak-blue-ripper-.html
  18. ładny avant
  19. dzisiaj rano takie kulki leciały?
  20. http://www.lotusrenaultgp.com/5809-Your-questions-to-Robert-Kubica.html?lang=en
  21. jedno przegonienie na pewno ci nie pomoże. Zrób logi, potem jazda do 3 tys
  22. a kiedy to się zaczęło?
  23. jaki model kupiłeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.