Treść opublikowana przez mech15
-
[ALL B5] Naprawa kompresora klimatyzacji ZEXEL
ja bym zaczął o sprawdzenia paska i napinacza, potem kompresor. Jeśli się nie znasz to namierz jakiś sprawdzony warsztat w okolicy i musisz się zdać na nich
-
[ALL] Gwałtowny skręt i głośne stuknięcie Zdjęcia
pooglądaj dokładnie przy łączeniu półoś-przegub zewnętrzny
-
[ALL B5] Naprawa kompresora klimatyzacji ZEXEL
nowe łożysko po prostu dobrałeś w sklepie, czy jakieś dedykowane??
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
concert też 6 folderów widział concert CD?? sprawdziłem dokładnie i widzi 8 folderów, ale 7 i 8 przypisuje odpowiednio jako 1 i 2
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
które radia widzą wam więcej niż sześć folderów na karcie/pendrivie? Ja mam Chorusa i widzi sześć, siódmy przeskakuje, ósmy lata elegancko, ale później to już cisza i wraca do pierwszego
-
[ALL] Emulator mp3- problem nie działa prawidłowo
format do FAT32 zrobiony? utwory ponumerowane?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
jest odwrotnie - nie można wprowadzać do obrotu, te co pojawią się na przykład na allegro, to na bieżąco są usuwane
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Klasa klasą ale za markę też się płaci. Ja kupiłem unidena 520xl + sirio ml -145 (teraz mam dakotę presidenta) a mój brat bliźniacze radio presidenta i super wyglądającą antenę president missouri. Ja zapłaciłem 350zł, on 800zł. Nie muszę mówić kto był (i jest) bardziej zadowolony a legalność Unidena ? Ostatnio kumplowi policja zayebała 520xl ... to jest jedna z głównych przyczyn dlaczego ja juz nikomu nie polecam Unidów wole dopłacić więcej ale mieć spokój z policjantami przecież policja nie może tak sobie zabrać, ścigają dystrybutorów
-
[ALL] Gwałtowny skręt i głośne stuknięcie Zdjęcia
półoś wyskoczyła?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szkoda że jutro nie mogę
-
F1, Rajdy i Motorsport
tak race edity, onboardy i galerie FIA Institute Jet Canopy Test
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
biorę do zobaczenia na spocie
-
[ALL B5] Wymiana zbiorniczka wyrównawczego
Witam Tak wygląda mój zbiorniczek: Nie wiem czy to tylko warunki atmosferyczne tak go zniszczyły ??? Główne pytanie brzmi jak go wymienić tzn, na czym on się trzyma? Warto bawić się w używki? Co myślicie o takim zamienniku FEBI: http://moto.allegro.pl/zbiorniczek-plynu-hamulcowego-audi-80-a4-a6-passat-i1717811604.html
-
[ALL] Serwis klimatyzacji w Rzeszowie ?
501 174 905 - zadzwoń sobie i popytaj
-
F1, Rajdy i Motorsport
bardziej oficjalnie już się nie da http://www.formula1.com/news/headlines/2011/7/12306.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://lotusrenaultgp.com/5888-Robert-Kubica-answers-fan-s.html?lang=en
-
[B6 ARK] Samowłaczający się wentylator
nie ma błędu na zegarach, czy na vagu?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
przy następnych zakupach kup sobie Fluffy Dryer (koszt około 33-40zł), zmienisz zdanie na temat zbierania wody z auto, a magnetem możesz zrobić drobne poprawki tego?? http://showcarshine.pl/174-showcarshine-fluffy-dryer-90x60cm-struktura-pluszu-jak-blue-ripper-.html
-
[B5 ANB] Grafitowa A4 /_\
ładny avant
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzisiaj rano takie kulki leciały?
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.lotusrenaultgp.com/5809-Your-questions-to-Robert-Kubica.html?lang=en
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jedno przegonienie na pewno ci nie pomoże. Zrób logi, potem jazda do 3 tys
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a kiedy to się zaczęło?
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
jaki model kupiłeś?