Treść opublikowana przez mirasx
-
[B5 AHU] Nie da się wyciągnąć czujnika ABS
morze jest jakaś metoda sprawdzenia czujnika bez podpinania vag-a morze miernikiem
-
[B5 AHU] Czy w tym silniku jest dwumas ?
WITAM!!! mam pytanie czy w tym silniku jest koło dwumasowe AHU 1.9tdi nr.silnika -...........058555 z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.
-
[B5 AHU] Nie da się wyciągnąć czujnika ABS
tak chyba muszę zrobić ,a przegub odkręca się tą śrubą na imbus z przodu
-
[B5 AHU] Nie da się wyciągnąć czujnika ABS
Witam jak w temacie nie da się wyciągnąć czujnika abs żannymi sposobami :wallbash:podważałem,kręciłem,psikałem chyba już wszystkimi dostępnymi środkami i ani drgnie,a przy tym wszystkim uszkodziłem chyba czujnik ;(bo się świeci abs,3sygnały i czerwona kontrolka :kwasny:POMOCY!!!
-
[B5 AHU] Olej w przewodzie IC
nr.-...........058555[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 22:04_________________________________________________mam jeszcze jeden problem jak przekręcam stacyjkę chwilę odczekam to słychać 3sygnały a jak odpalę to przez jakieś 5sek.świeci się lampka od oleju ;(
-
[B5 AHU] Olej w przewodzie IC
te odgłosy słychać z prawej strony silnika patrząc od przodu auta,a dziś żeby tego było mało zauważyłem pęknięty łącznik gumowy co łączy kolektor ssący z plastikową rurą i nigdzie nie mogę tego dostać :wallbash:i do tego wszystkiego to mi się chyba sprzęgło sypie,bo jak wcisnę to słychać dzwonienie ;([br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 20:56_________________________________________________a tak przy okazji czy w tym silniku jest dwumas
-
[B5 AHU] Olej w przewodzie IC
witam! mam pytanie niedawno zmieniłem :audi:1.6 na :audi:1.9TDI i mam problem,mianowicie w przewodzie(róże) plastikowej idącej od silnika do intelqlera zauważyłem olej moje pytanie? czy tak ma być,a przy okazji mam jeszzce jedno pytanie przy silniku słychać takie nieruwnonierne chrobotanie,bżęczenie nie mam pojęcia co to morze być proszę o pomoc ;( i pozdrawiam
-
[B5 ANB] Jak wymienić przepływomierz ?
przyczyn może być wiele od filtra powietrza,kable,świece,przepustnica,a skończywszy na listwie wtryskowej [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 22:52_________________________________________________może przy wymianie przepływki niechcący ją uszkodziłeś :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Wyrwane sitko
jak ci obroty nie szaleją to przepływka ok,wymień samo to sitko poszukaj na szrotach,nie zaszkodzi zapytać się w motoryzacyjnym lub w ASO
-
rozwarstwiony płyn chłodniczy
zgadzam się z kolegą może na dnie być olej sprawdź to ,jak to jest olej to masz uszczelkę pod głowicą do wymiany ;(
-
[B5 ADP] Czujnik temp.oleju-lokalizacja
mam ten sam silnik i rok i nie ma czujnika ,a przynajmniej u mnie go nie ma
-
[B5 ADP] Stuk i szarpniecie przy schodzeniu z obrotów po przegazowaniu
vag nic nie wykrył,a to się dzieje na Bp i na Lpg
-
[B5 ADP] Stuk i szarpniecie przy schodzeniu z obrotów po przegazowaniu
Witam !!! mam problem z silnikiem 1.6,mianowicie gdy go przegazuję ,to jak schodzi z obrotów tak przy 1800 a 1500 słychać stuk i czuć lekkie szarpnięcie proszę o pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam. : ;(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Oświęcim cześć witam i pozdrawiam