Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mirasx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mirasx

  1. morze jest jakaś metoda sprawdzenia czujnika bez podpinania vag-a morze miernikiem
  2. WITAM!!! mam pytanie czy w tym silniku jest koło dwumasowe AHU 1.9tdi nr.silnika -...........058555 z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.
  3. tak chyba muszę zrobić ,a przegub odkręca się tą śrubą na imbus z przodu
  4. Witam jak w temacie nie da się wyciągnąć czujnika abs żannymi sposobami :wallbash:podważałem,kręciłem,psikałem chyba już wszystkimi dostępnymi środkami i ani drgnie,a przy tym wszystkim uszkodziłem chyba czujnik ;(bo się świeci abs,3sygnały i czerwona kontrolka :kwasny:POMOCY!!!
  5. mirasx odpowiedział(a) na mirasx temat w 1.9TDI
    nr.-...........058555[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 22:04_________________________________________________mam jeszcze jeden problem jak przekręcam stacyjkę chwilę odczekam to słychać 3sygnały a jak odpalę to przez jakieś 5sek.świeci się lampka od oleju ;(
  6. mirasx odpowiedział(a) na mirasx temat w 1.9TDI
    te odgłosy słychać z prawej strony silnika patrząc od przodu auta,a dziś żeby tego było mało zauważyłem pęknięty łącznik gumowy co łączy kolektor ssący z plastikową rurą i nigdzie nie mogę tego dostać :wallbash:i do tego wszystkiego to mi się chyba sprzęgło sypie,bo jak wcisnę to słychać dzwonienie ;([br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 20:56_________________________________________________a tak przy okazji czy w tym silniku jest dwumas
  7. mirasx opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam! mam pytanie niedawno zmieniłem :audi:1.6 na :audi:1.9TDI i mam problem,mianowicie w przewodzie(róże) plastikowej idącej od silnika do intelqlera zauważyłem olej moje pytanie? czy tak ma być,a przy okazji mam jeszzce jedno pytanie przy silniku słychać takie nieruwnonierne chrobotanie,bżęczenie nie mam pojęcia co to morze być proszę o pomoc ;( i pozdrawiam
  8. przyczyn może być wiele od filtra powietrza,kable,świece,przepustnica,a skończywszy na listwie wtryskowej [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 22:52_________________________________________________może przy wymianie przepływki niechcący ją uszkodziłeś :gwizdanie:
  9. mirasx odpowiedział(a) na Guwer temat w Audi A4 B5
    jak ci obroty nie szaleją to przepływka ok,wymień samo to sitko poszukaj na szrotach,nie zaszkodzi zapytać się w motoryzacyjnym lub w ASO
  10. zgadzam się z kolegą może na dnie być olej sprawdź to ,jak to jest olej to masz uszczelkę pod głowicą do wymiany ;(
  11. mam ten sam silnik i rok i nie ma czujnika ,a przynajmniej u mnie go nie ma
  12. vag nic nie wykrył,a to się dzieje na Bp i na Lpg
  13. Witam !!! mam problem z silnikiem 1.6,mianowicie gdy go przegazuję ,to jak schodzi z obrotów tak przy 1800 a 1500 słychać stuk i czuć lekkie szarpnięcie proszę o pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam. : ;(
  14. Oświęcim cześć witam i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.