Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] Avant 2.0TFSI
gratki B8 jeśli to taki kolorek jak na tym 2 zdjęciu w podpisie to fajnie się prezentuje no i silnik :gwizdanie: życze żeby szybko minęły te 5-6 tyg brak Q no fakt ja też następne auto jeśli to będzie Audi to tylko z Q ;]
-
Spociki Łódzkie
jakieś nowe hity qrcze, tzn. przeróbki widze hehe :gwizdanie: Kimi jesteś sławny hehe
-
Spociki Łódzkie
podjezdzasz do jakiegokolwiek sklepu co mają CB i akcesoria i powinni miec spokojnie takie coś... lub też allegro Twoim przyjacielem jest hehe[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 09:16_________________________________________________ czysto...tylko w 50 miejscach stoją atrapy fotoradarów, 3 kontrole miśkowozów + 2 nieoznakowane auta
-
Piłka nożna
po raz kolejny się zgodzę widze Zmija, że jesteś dobrym obserwatorem meczów [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 09:12_________________________________________________ no gratki spoko wynik
-
Spociki Łódzkie
a może bidony <żarcik>
-
Piłka nożna
nie było ręki Sergio Ramosa 3 rzeczy mi się nasuwają po tym meczu: 1. tragiczna skuteczność obu ekip... zwłaszcza Realu... 2. czarny koń- Di Maria 3. Jeleń pokazał się z dobrej strony, jednak miał 3-4 sytuację z których gdyby był naprawde klasy światowej napastnikiem wykorzystałby szkoda troche Auxerre tak z przebiegu meczu... bo ładnie kąsali kontrami...
-
Spociki Łódzkie
aaaa no to wporządku no to czas bardziej będe śmigał na zajęcia to w niedziele wieczorem zapykałoby się na hali w Łodzi czemu nie ;] lub w sobote
-
Piłka nożna
zgodze się z Tobą w zupełności Benzema... może dlatego, że grał we francuskiej lidze, a może też po części gwiazdorzyki Realu i te sprawy po cichu liczę, że Auxerre 1pkt uratuje chociaż no nic zobaczymy widze, że ciekawie się dzieje w Amsterdamie , a także w Bazylei i Belgradzie
-
Spociki Łódzkie
:good: nie ma problemu ale tak jak mówiłem w tą niedziele nie dam rady, jak coś to następnym razem może jak pogoda dopisze i czas
-
Spociki Łódzkie
dajcie jakieś info jak coś załatwicie
-
Piłka nożna
zgadza się ja oglądam Auxerre- Real Madryt i narazie niby przewaga przy piłce Realu, ale w sytuacjach 1 do 1 jest szkoda, że Jeleń nie gra
-
Piłka nożna
no to Panowie miłego oglądania dzisiaj meczyków LM i powodzenia w typowaniu hehe
-
[ALL B8] Ile mieści sie oleju w 3.0 TDI
u kumpla 7-7,5 wchodzi optymalnie
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
może BBS LM coś w tym stylu, albo ori, lub też MTM Bimoto :?: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja tam nie przecze przecież
-
Spociki Łódzkie
To może my wyjdziemy i zostawimy Was samych? good idea
-
Spociki Łódzkie
MA a nie MIAŁA !!! w piosence było, że ,,miała" dobrze chłopak mówi
-
Spociki Łódzkie
niektóre piosenki są dla wszystkich i są ponadczasowe fajne są remixy niektórych ,,starych" piosenek, ale tylko niektórych, inne brzmią lepiej w oryginale
-
Spociki Łódzkie
już po 22 cisza nocna obowiązuje :polew: :gwizdanie: żartownisie jesteście :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale Wy jesteście zboczeni ojaaaaa :gwizdanie:
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
MECZE #4 28 wrzesień Sp. Moscow - Zilina 2:1 1 Ajax - AC Milan 1:1 3 AS Roma - CFR Cluj 1:0 2 Auxerre - Real Madrid 0:3 1 Basel - Bayern 0:2 1 Braga - Shakhtar 1:2 1 Chelsea - Marseille 2:0 6 Partizan - Arsenal 0:2 2/17 29 wrzesień Kazan - Barcelona 0:3 0 H. Tel Aviv - Lyon 0:0 0 Inter - Bremen 1:1 0 Panathinaikos - FC Copenhagen 1:1 0 Rangers - Bursaspor 2:1 2 Schalke - Benfica 1:2 0 Tottenham - Twente 3:1 1 Valencia - Manchester Utd 1:2 2/5 30 wrzesień Dortmund - Sevilla 2:1 0 Atl. Madrid - Leverkusen 1:1 3 Lech Poznań - Salzburg 2:1 1 Manchester City - Juventus 1:0 0 Villarreal - Club Brugge 2:0 1 Steaua Bucharest - Napoli 1:1 2 CSKA Moscow - Sparta Praga 2:0 1 Hajduk Split - Anderlecht 1:3 0/8 MECZE #5 1 październik Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2:1 Ferencvaros - MTK Budapest 1:1
- Spociki Łódzkie
-
Piłka nożna
a co masz jakieś cynki od obych co do wyników :?:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
http://www.firmy.net/elektronarzedzia/rafan,T423.html