Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. genekpsl nie widac zdjecia, AGORA znajduje sie przy samym rynku Rzeszowskim
  2. zarcik oczywiscie pozdrawiam i powodzenia
  3. .....i tak to z Tobą pisać - poszła w piz*u godzina naszego pisania :polew:
  4. serio piszesz ? nie wiesz gdzie to jest ? czy w hu...a lecisz ? Jak mnie tak z 30 min nie będzie to zacznijcie mnie szukać GM oczywiście żart uuffff a ja juz myslałem ......... , a tak swoją drogą to nie ładnie kłamać ( bo bedziesz miał ksywe pinokio ) :nabijasie:
  5. serio piszesz ? nie wiesz gdzie to jest ? czy w hu...a lecisz ? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 22:04_________________________________________________Z tego co kojarzę, to przecież byłeś tam jak raz spota mieliśmy
  6. ... z tego co wieści niosą to podobno dsz33 :polew: :polew: No ja na letnich i z pługiem z przodu pamiętaj ze pod Agorą jest próg zwalniający ( tak w trosce o ten pług )
  7. ... z tego co wieści niosą to podobno dsz33 :polew: :polew:
  8. w lampach zintegrowanych razem z halogenami masz dodatkowy przełącznik w panelu środkowym tzn koło awaryjnych, czy też ogrzewania szyby (tył)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 19:35_________________________________________________oo kolega nex mnie wyprzedził z odpowiedzią
  9. autko ok , zmiany także idą w dobrym kierunku, powodzenia w dalszych modach
  10. oddałeś koledze swój samochód , tego sie nie robi , pamiętaj auta i kobiety się nie pożycza nawet najlepszym kumplom :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 11:19_________________________________________________mA4ciek to taki żarcik - jak dobry kolega , to czego nie
  11. Marcin przeciez Ty masz 1.6 No chyba, że butla z gazem tyle wazy [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 16:18_________________________________________________ :polew:
  12. napisze Wam o 17-ej ile waży [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 15:39_________________________________________________w dowodzie mam masa własna-1480 kg ,sedan 2,6 quattro
  13. to sorka cos poj..bałem
  14. :polew: , ale zapewniam ze wszystko [br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 10:57_________________________________________________ dsz33
  15. dobre :polew: , ale coś mnie niepokoi bo Sławka jeszcze nie ma cos nie może ogarnąc tego tematu z pomiarem
  16. wręcz przeciwnie, żyłem w nieświadomości :naughty:
  17. nie bede psuł wam niedzieli
  18. sławkowi to metra nawet brakło , jeszcze Go nie ma :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 10:39_________________________________________________ IVE spokojna twoja rozczochrana
  19. Słuchaj nie ma jak z rana w niedzielę sobie zmierzyć co nieco po całym tygodniu :tongue4: :polew: :polew: :naughty:
  20. mówisz i masz :naughty: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 10:25_________________________________________________ok sławku ide robić pomiar
  21. madas26 zdradź nam co piłes musi być dobre :polew:
  22. do tego witam : i tych którzy z różnych przyczyn nie mogąsie połączyć z netem, tych co dotyka kryzys, tych co nie wierzą w to co my, wszystkie starsze panie- niech nie czują się gorsze, dzieci pow. 7 roku życia, dzieci poniżej 7 roku życia, nocne granie witam, witam też forumowiczów fiata 126p, panie wychowawczynie w żłobku i przedszkolu, Slawqa, piloty do telewizorów bo są tylko macane i wszystkich tych co nie witałem :hi: :polew:
  23. no nie do końca, dziś ja mam warte nocną w dziale Rzeszowskim :decayed:
  24. TrueOgre podziękowania za kolor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.