Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
teraz ok jest fota
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
genekpsl nie widac zdjecia, AGORA znajduje sie przy samym rynku Rzeszowskim
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zarcik oczywiscie pozdrawiam i powodzenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
.....i tak to z Tobą pisać - poszła w piz*u godzina naszego pisania :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
serio piszesz ? nie wiesz gdzie to jest ? czy w hu...a lecisz ? Jak mnie tak z 30 min nie będzie to zacznijcie mnie szukać GM oczywiście żart uuffff a ja juz myslałem ......... , a tak swoją drogą to nie ładnie kłamać ( bo bedziesz miał ksywe pinokio ) :nabijasie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
serio piszesz ? nie wiesz gdzie to jest ? czy w hu...a lecisz ? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 22:04_________________________________________________Z tego co kojarzę, to przecież byłeś tam jak raz spota mieliśmy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
... z tego co wieści niosą to podobno dsz33 :polew: :polew: No ja na letnich i z pługiem z przodu pamiętaj ze pod Agorą jest próg zwalniający ( tak w trosce o ten pług )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
... z tego co wieści niosą to podobno dsz33 :polew: :polew:
-
[ALL B5] Włącznik światła przeciwmgielnego lamp przednich
w lampach zintegrowanych razem z halogenami masz dodatkowy przełącznik w panelu środkowym tzn koło awaryjnych, czy też ogrzewania szyby (tył)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 19:35_________________________________________________oo kolega nex mnie wyprzedził z odpowiedzią
-
[B5 ABC] Moje A4
autko ok , zmiany także idą w dobrym kierunku, powodzenia w dalszych modach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oddałeś koledze swój samochód , tego sie nie robi , pamiętaj auta i kobiety się nie pożycza nawet najlepszym kumplom :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 11:19_________________________________________________mA4ciek to taki żarcik - jak dobry kolega , to czego nie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Marcin przeciez Ty masz 1.6 No chyba, że butla z gazem tyle wazy [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 16:18_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
napisze Wam o 17-ej ile waży [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 15:39_________________________________________________w dowodzie mam masa własna-1480 kg ,sedan 2,6 quattro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to sorka cos poj..bałem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: , ale zapewniam ze wszystko [br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 10:57_________________________________________________ dsz33
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobre :polew: , ale coś mnie niepokoi bo Sławka jeszcze nie ma cos nie może ogarnąc tego tematu z pomiarem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wręcz przeciwnie, żyłem w nieświadomości :naughty:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie bede psuł wam niedzieli
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sławkowi to metra nawet brakło , jeszcze Go nie ma :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 10:39_________________________________________________ IVE spokojna twoja rozczochrana
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Słuchaj nie ma jak z rana w niedzielę sobie zmierzyć co nieco po całym tygodniu :tongue4: :polew: :polew: :naughty:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mówisz i masz :naughty: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 10:25_________________________________________________ok sławku ide robić pomiar
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
madas26 zdradź nam co piłes musi być dobre :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
do tego witam : i tych którzy z różnych przyczyn nie mogąsie połączyć z netem, tych co dotyka kryzys, tych co nie wierzą w to co my, wszystkie starsze panie- niech nie czują się gorsze, dzieci pow. 7 roku życia, dzieci poniżej 7 roku życia, nocne granie witam, witam też forumowiczów fiata 126p, panie wychowawczynie w żłobku i przedszkolu, Slawqa, piloty do telewizorów bo są tylko macane i wszystkich tych co nie witałem :hi: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no nie do końca, dziś ja mam warte nocną w dziale Rzeszowskim :decayed:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
TrueOgre podziękowania za kolor