Treść opublikowana przez GM
-
[B5 ABC] Stukot w tylnym kole (quattro)
witam !! mam zapytanko moze ktos miał podobny problem z stukotem w prawym tylnym kole QUATTRO (od czasu do czasu) nie wiem od czego to jest uwarunkowane (czysto metaliczny stukot) z góry dzieki za ewentualne odpowiedzi na moje pytanie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SZUDER ja oczywiście sie pisze na spot ,aczkolwiek 25.08.07 niestety u mnie odpada ta data ,aaaaaaa i jeszcze jeden warunek ze bedzie nas na spocie wiecej niz 2-ch jesli macie jakies propozycje co do daty (innej niż 25.08 )to piszcie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wszyscy cicho siedza , koniec miesiaca sie zbliza- boją sie ze bedzie spot :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzieki Szuder.foty troszeczke mało aktualne, ale lepiej późno niż wcale
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
TU są zdjęcia z ostatniego spotu który się odbył. http://picasaweb.google.com/cz.czarek/AUDIRzeszow
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:thumbdown: ja sie zawiodłem byłem na parkingu Podpromie 17;35 i nikogo z klubu , wiec tez odjechałem :oklaski:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 18:05 _________________________________________________sorka troszke sie spózniłem ale moze ktos mi powie ze spot sie jednak odbył, jesli tak to gratuluje zajefajnego 35 minutowego spotu ja rozumie ze ładna pogoda itd. ale ta data i godzina po cos była ustalana
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sorka dawno nie odpalalem kompa i prawie spot przemkna by mi koło nosa ja oczywiscie jestem na tak także Szuder musisz zaktualizowac wynik na 4 chetnych i 3 niepewnych a co do zaległych zdjec ze spotu to przesle na dniach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
..... wlasnie co do zdjec to moze jutro znajde chwile i przesle zdjecia z ostatniego spotu powiadaja ze lepiej późno niz wcale
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spot moze sie i odbedzie,ale cos pogoda ma byc kiepska ;( miejmy nadzieje ze sie im nie sprawdzi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cos nieśmiało towarzystwo wypowiada sie co do daty 30-06-07 odwagi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w koncu ktos sie odezwał ,gratulacje za odwage "Szuder" to moze jakas data padnie kolejnego spotu ? moze ostatnia sobota misiaca 30.06.07
-
Klima, cały czas gorące powietrze.
te namiary co znalazłes to wlasnie ten sam koles wspominał wlasnie telefonicznie ze poprawiał zine luty
-
Klima, cały czas gorące powietrze.
miałem ten sam problem ciagle cipłe powietrze odesłałem sterownik klimatronika do kolesia który reklamowal sie na allegro i teraz wszystko ok mialem jeszcze przy okazji problem z nadmuchem centralnym i na nogi tylko wiało na szybe wszystko teraz działa uzupełnij profil
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
panowie chetnie tez bym sie zjawił ale prawdopodobnie 26-go bedzie to nie możliwe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spocik OK niech tylko załują Ci których nie było
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzieki za info na e- maila o przewidywanym spotkaniu postaram sie zjawic