Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
no za małe te fele :>
-
Spoty Olsztyńskie
Ale Grzesiu jaką liste do zapłaty miał jak komornik
-
Spoty Olsztyńskie
No udany a teraz czekamy na kalendarze
-
Spoty Olsztyńskie
reanimuj go :>
-
Spoty Olsztyńskie
No spocik sie dobry zapowiada :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
Xenon mam ori ze spryskami
-
Spoty Olsztyńskie
A dobrze zastanawiam sie właśnie nad wymianą żarówek 4300k na 6000k
-
Spoty Olsztyńskie
Jak spuszczacie paliwo to super dla was bo dla mnie to tak nie zabradzo :>
-
Spoty Olsztyńskie
Twarzowe to tylko Grzesiu musiał niebieskim zapłacić ostatnio No i kolejny sedan a nie tylko te Avanty i Avanty
-
Spoty Olsztyńskie
No nowa bo tamta sie już znudziłem :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu czyli 10 kalendarzy to zarobisz 7,5 Biznes sie kreci widze To zamiast 300 zostanie do zapłaty 292.5 PLN :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Twarzowe <joke>
-
Spoty Olsztyńskie
No widzisz zawsze to 6 zl mniej inaczej brzmi 300 a inaczej 294 :>
-
Spoty Olsztyńskie
Zorganizowałeś zbiórke to musisz coś zarobić W tym kraju nie am nic za darmo teraz to i cieżko wpier ..... dostać za darmo :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
To każdy po 30 zł i ch... nie bedziemy sie w drobniaczki bawić
-
Spoty Olsztyńskie
No właśnie lcizba jest ograniczona to czym szybciej zamówimy tym lepiej Najważniejsze ze nasz VIP nas niezawiódł :oklaski: :oklaski:
-
Spoty Olsztyńskie
No może wkońcu nie bedzie takiego mrozu jak ostatnio hahaha jestem hardcorem rozpocząłem 200 strone :a4fan: :a4fan: :dance: Tak to właśnie ja Szanowny Pan prezes Micha$ Z
-
Spoty Olsztyńskie
Nasz VIP sie zastanawia?? tak niewypada
-
Spoty Olsztyńskie
Ja tez sie pisze na kalendarz
-
Spoty Olsztyńskie
Czaja założy za nas i oddamy na spocie
-
Spoty Olsztyńskie
Cześć laska :>
-
Spoty Olsztyńskie
28 tylko to ja sie pisze
-
Spoty Olsztyńskie
po ile kalendarz ??
-
Spoty Olsztyńskie
Dlatego 3ba kupic sobie czołg :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Nie no na forum jest chyba projekt FWD na Q