Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. jaki k...a śnieg:facepalm: czlowieku tam jest +15 w cieniu to co Jarko pierniczy
  2. cholera trochę mnie zmartwiliście tym śniegiem letni setup założyłem
  3. he mnie też bo Wiktor nie używa smoczka ale ciekawy bajer dla korzystających
  4. taki który jest bez inwazyjny przystawiam do głowy i naciskam po sekundzie pokazuje temperaturę i jestem zadowolony tzn ? jakaś firma?, jakieś parametry? itp curva jaka firma co ja encyklopedia jestem czy co moment ---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:58 ---------- coś takiego http://allegro.pl/zadbaj-o-zdrowie-swojego-dziecka-termometr-gratis-i2201118668.html niby szajs ale ja jestem zadowolony
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co takiego? podświetlenie kubka i wizytownika ---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:55 ---------- :kox: piszę się
  6. no to i ja sobie wziąłem dodatkowy dzionek i tez zamierzam trochę poogarniac
  7. taki który jest bez inwazyjny przystawiam do głowy i naciskam po sekundzie pokazuje temperaturę i jestem zadowolony
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    też już weekend i od razu wyrezane diody no i powiększył się pakiecik oświetlenie mały bajer ale cieszy :kox: jeszcze jeden będzie ale musi przyjść
  9. jak coś to jadę jak coś chcesz to wal jak w dym ja mam już jutro wolne więc możemy się gdzieś ustawić na mieście
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  11. pucek tu masz tą rozpiskę dla lusterka Rozpiska wiązki lusterka: pin 1 = zasilanie lusterka (z bezpiecznika 31 15A – w drodze do bezpiecznika kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 3 – w lewym dolnym słupku A) [czarno/niebieski] pin 2 = masa [brązowy] pin 3 = rozłączenie fotochromu po wybraniu biegu wstecznego (z MCE, kostka 23-pin, pin 2 – w drodze do MCE kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 9 – w lewym dolnym słupku A) [niebiesko/czerwony] pin 4 = aktywacja fotochromu dla lusterek zewnętrznych (w drodze do lusterek kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 7 – w lewym dolnym słupku A) [fioletowo/biały] pin 5 = aktywacja fotochromu dla lusterek zewnętrznych (w drodze do lusterek kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 8 – w lewym dolnym słupku A) [fioletowy] pin 6 = rozłączenie fotochromu w przypadku włączenia lampki w podsufitce (do lampki podsufitki, pin 1 – mostek z zasilaniem lampek do czytania) [brązowo/czarny] to jest dla B7 ale te piny z zasilaniem się nie zmieniają i w b6 i b7 jest tak samo
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to i ja się zamelduje podziękował za dziś
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. siemano przed robotą
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. Jest w ciul ludzi bo mi kumpel dzwonił żebym wpadł ty masz kupli
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wporzowy :kox: to kiedy będę miał okazję się powozić inauguracyjnie
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :no4:moje i jego problemy z nim mi wystarczą :hi:siemano na kacu
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I tak przy okazji na forum zajrzałeś on na wszelki wypadek kompa nie gasi siemacie w tą słoneczną sobotę
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzień dobry na tydzień przed masakrą :kox:
  21. :hi:no i został tydzień :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.