Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. a mnie obowiązki właśnie nie pozwoliły dotrzeć a smaka mam na tego kebaba jak cholera no ale cóż życie
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. to co ty tam malujesz cały wózek zderzaki progi i przerobki sa w ciul czasochlonne ;/ szykuj szykuj bo już niedługo do BT i lansu Tak jest ja byle czym nie moge jechać ... i dlatego seata zostawiasz w domu
  4. to co ty tam malujesz cały wózek zderzaki progi i przerobki sa w ciul czasochlonne ;/ szykuj szykuj bo już niedługo do BT i lansu
  5. to co ty tam malujesz cały wózek
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobrze, że od strony pasażera i nie musisz tego dziennie oglądać ano ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło odstawiam w niedzielę wieczorkiem furkę do lakiernika i będzie jak nowe w 3 dzionki bynajmniej drzwi ---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:25 ----------
  7. ja swoje odstawiam w niedzielę wieczorkiem do lakiernika 3 dzionki i będzie jak nowe
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może trzeba będzie przecieniować błotnik przedni może to już zostawiam lakiernikowi niech się jutro wypowie ---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:39 ---------- zobaczę co jutro mi ten z Gliwic powie ---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:41 ---------- dobra spadam spać narka
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:36 ---------- więc mega tragedii nie ma zobaczymy co na to lakiernik powie
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dogadałem się z nim bo chciałem to wrzucić przez ubezpieczalnie ale koleś ma 4 samochody pisane na siebie i szkoda było by go ud***ć tym bardziej, że zachował się fer i zostawił namiary
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu, to się zawsze chwalił, że on jest gliwicki gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak Diman, co z twoją szkodą ? gadałem dzisiaj z gościem przeprosił grzecznie i dogadaliśmy się, jutro jadę do lakiernika wycenić szkodę on pokrywa wszelkie koszty masz jakieś poglądowe foto ? mam ale nie wiem jak go wkleić
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu, to się zawsze chwalił, że on jest gliwicki gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak Diman, co z twoją szkodą ? gadałem dzisiaj z gościem przeprosił grzecznie i dogadaliśmy się, jutro jadę do lakiernika wycenić szkodę on pokrywa wszelkie koszty
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu, to się zawsze chwalił, że on jest gliwicki gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak
  14. felgi na lato odmalowane w końcu to zaczęło wyglądać :kox: jeszcze tylko fajną oponkę założyć i będzie komplecik
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no bez malowania się nie obejdzie i blacha pogięta więc cza będzie pewnie szpachlować a tego nie chce wiec nowe drzwi się chyba szykują Diman, gdzie jest sprawca ubezpieczony ? Chcesz to oddaj do ASO jeszcze nie wiem gdzie jest ubezpieczony bo kartkę z nr tel. znalazłem za szybą dopiero jak wracałem do domu i ugadaliśmy się na dzisiaj rano
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no bez malowania się nie obejdzie i blacha pogięta więc cza będzie pewnie szpachlować a tego nie chce wiec nowe drzwi się chyba szykują
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano chciałem was dzisiaj odwiedzić i curva koleś mi furę zahaczył na parkingu i mi się odechciało
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    normalnie koleś nie zauważył mojego małego auta i zahaczył o niego zdziabkę się blacha poddała
  19. PS. Diman, a Ty obok na tronie siedziałeś ? nie ale musiałem za nim czuwać, żeby jedynek nie wybił a co do tego kibla to mam automat na przedpokoju kolego ---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:35 ---------- :facepalm: Whirlpool co ma do tej firmy działa idealnie od jakiś 6 lat średnio co drugi dzionek i nic
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja niestety nie dotarłem a miałem takowe plany ale jak po robocie obczaiłem rozwalone drzwi w wozidle to mi się curwa odechciało
  21. siemano No i znowu mam j**anego pecha zjeżdżam sobie na bazę zerkam na furę na parkingu i cóż się ukazało moim oczom rozjebane drzwi ale się wkurwiłem masakra to już czwarty raz rozwalone auto i to nie z mojej winy
  22. a tu mój mały rojber przy najlepszej zabawce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.