Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    coś tak długo jechał? - piszemy się na ten rybnik? na 100% ? dlugo jechalem bo slisko trzeba uwazac a i z parkingu tez cza sie dokulac na spota do rybola sie pisze [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 23:15_________________________________________________dobra smigam do wyrka bo jutro ciezki dzien narka
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    melduje sie po spocie
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to na mnie juz czas smigam na spota
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    u mnie nie pada
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kurde ale se pospałem , ide jeść i cza zadupiać na spota , dziś Real bo pada :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 18:23_________________________________________________ rozjebało mnie to na łopatki dobre to z amirem masakra musze to tatusia tez uderzyc ze wszyscy na spota b8 przyjezdzaja a ja mam b7 ;( :polew: :polew:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wez wez bedzie trojwymiar jak nic
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    diman w robocie? Wskoczysz na spota dziś do K-c? Czy zmęczony po robocie? a cos ty myslal tez czasami robie :gwizdanie:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema po robocie
  9. no i po wtorku tera obiadek i moze spocik
  10. jasne ze zyje dopuki ja jeżdżę na spoty do gliwic to zyc bedzie :gwizdanie: to dobrze [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 16:58_________________________________________________dobijemy w tym roku do 3640 ? :gwizdanie: ano mysle ze napewno okolo 24 grudnia :nabijasie: :nabijasie:
  11. jasne ze zyje dopuki ja jeżdżę na spoty do gliwic to zyc bedzie :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano pany rowniez po mega udanej imprezie [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 16:21_________________________________________________na jakim jeszcze leci F1 bo nie mam polsatu
  13. siemano prawie sie wyspalem ale jakos sie nie najlepiej czyje ale wesele sie udalo zabawa pijanstwo
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra pany ja sie zegnam i spadam na impre do zas
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    e tam automat no co ty :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no widzialem ze furke koles zakupil konkretna nie byle co
  17. mysle ze tak zle nie bedzie wesele ma to do siebie ze sie pije, je i tanczy wiec tak szybko nie zamierzam imprezy opuscic a i maja tylko 1 dzien wiec do6.00 nad ranem conajmniej sie posiedzi :kox:
  18. siemano z rana przygotowania do imprezy sie zaczely juz nie moge sie doczekac
  19. \ja ci gregor dam mistrz drugiego planu [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 14:53_________________________________________________panowie dziękuwa za spota wprawdzie malo nas bylo ale ciekawie i owocnie
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    się śmiejecie, a ile ja ostatnio stresów przez to mam :wallbash: dodatkowo w pon idę do drugiej roboty, tylko jeszcze muszę się dogadać co do warunków... :gwizdanie: :gwizdanie: a jak tam moj kabelek tak poza tematem :gwizdanie: pewnie jakiś celnik sobie nim furę sprawdza... :wallbash: no wlasnie cos mi sie tak wydawalo dobrze ze taki cierpliwy jestem
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    się śmiejecie, a ile ja ostatnio stresów przez to mam :wallbash: dodatkowo w pon idę do drugiej roboty, tylko jeszcze muszę się dogadać co do warunków... :gwizdanie: :gwizdanie: a jak tam moj kabelek tak poza tematem :gwizdanie:
  22. mario wczoraj wieczorem na stacji paliw
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Powiedz, że jeszcze w słonku To pewnie w dwóch jeden klucz kręciliście [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 14:42_________________________________________________ Stan, co ty co chwila narzekasz na robotę? Każda robota jest męcząca :gwizdanie: No chyba, że ma się taką robotę jak Pan Adam od kabli siemano "pan Adam od kabli " dobre :polew: :polew:
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i dupe tez

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.