Treść opublikowana przez diman
-
[ALL B5] Niegasnąca kontrolna AIR BAG
możesz ale poduchy nie działaja hmm... W C2 nie miałem poduch, Sierra i Essi też nie miały więc jakoś przejeżdzę chyba do piątku. Denerwuje mnie to bo kontrolka jest czerwona. Mam nadzieję, że 3 dni po piątku wystarczą mi na usunięcie ewentualnej usterki bo mam wyjazd. jak tak bardzo ci zalezy to mozemy sie ustawic gdzies wieczorem w knurowie to ci sprawdze co to jest jak da rade to usuniemy blad reszta na pw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ja ci pomogę, bo sam nie dasz rady :kox: moze stary jestem ale dam rade ale widze ze koleczko jest pokazne wiec sie podziele diman ile ty masz?? kiedyś miałeś w profilu. Wczoraj ktoś na katowickich wrzucił wybory miss po 50tce, te panie wyglądały lepiej niż laski które wyrywałem wczoraj na imprezie :naughty: no tych 50 jeszcze nie mam wiec az tak zle nie jest a i te miski tez ogladalem byly niezle
-
[ALL B5] Niegasnąca kontrolna AIR BAG
mozesz bez problemu lecz nie dzialaja ci poduszki jak cos w tym czasie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ja ci pomogę, bo sam nie dasz rady :kox: moze stary jestem ale dam rade ale widze ze koleczko jest pokazne wiec sie podziele
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
drogi do bani macie... wczoraj byłem nad Soliną i - wąsko, a żeby przejechać Sanok i Lesko to więcej jak 15" bałbym się mieć skoro zapraszasz to wpadniemy tylko jakie atrakcje proponujesz słoneczko z koleżankami to jade teraz podaj adres :slina:
-
[ALL B5] Niegasnąca kontrolna AIR BAG
kolego podjedz na spota na arene w piatek napewno cos poradzimy na twoj problem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
skoro zapraszasz to wpadniemy tylko jakie atrakcje proponujesz
-
Spoty Katowice i okolice
ogladalem juz fajne sa obydwie ale tam kolesie wypowiadaja ze cos trefne sa
-
Spoty Katowice i okolice
ty ty powinieneś mieć codziennie :gwizdanie: i prawie mam chyba ze nie spie w domu co ostatnio mi sie czesto zdarza :gwizdanie: wtedy wstaje zmeczony
-
Spoty Katowice i okolice
a ten zaś swoje dobry temat do brechtania choć niewiem czy to zabawne... :polew: to nie będzie zabawne, jak na spoty przestane jeżdzić [br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 11:28_________________________________________________ e chyba bylo dobrze bo sie przywital z usmiechem na twarzy dobry humor z rana po prostu po nocy z kobieta zawsze rano jest dobry humor
-
Spoty Katowice i okolice
e chyba bylo dobrze bo sie przywital z usmiechem na twarzy
-
Spoty Katowice i okolice
no to se pogadali widac ze sie rozumieja jak lyse konie :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano nie narzekaliscie bo byla piekna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam no i nie pojade dzisiaj nad wode ;(
-
Spoty Katowice i okolice
fajnie tak tyłek wymoczyć ty tez bylas a jak ! [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 21:54_________________________________________________ fajnie tak tyłek wymoczyć no cały dzień żeście siedzieli hehehe krótko ale intensywnie no to teraz zaczalem zalowac ze nie bylem dzisiaj nic nie pokazywałam, to nie ma czego żałować :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
fajnie tak tyłek wymoczyć ty tez bylas a jak ! [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 21:54_________________________________________________ fajnie tak tyłek wymoczyć no cały dzień żeście siedzieli hehehe krótko ale intensywnie no to teraz zaczalem zalowac ze nie bylem
-
Spoty Katowice i okolice
fajnie tak tyłek wymoczyć ty tez bylas
-
Spoty Katowice i okolice
no i wrocil pierwszy pogorianin
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano bedzie o forum zachacze jak sie rozpakuje 3ym sie :hi: no narazie szerokosci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:gipsior zdjęty (samodzielnie :gwizdanie: ) teraz bucior taki jak miał egon :>[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 21:33_________________________________________________z tym gipsem niewyrobiłaby w aucie 9h no to bedzie miala luzniej na plazy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:nabijasie: :nabijasie: i co sie smiejesz mlody bo to dobry Joke :gwizdanie: a co jak idziesz z nami to ja tez ide :gwizdanie: właśnie jedziesz z nami ? :kox: ...ja zaraz wylatuje na Kołobrzeg B-piuntkoooom e no to zycze milej zabawy i wypocznij a i jak tam sie twoja kobitka czuje z duzym butem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:nabijasie: :nabijasie: i co sie smiejesz mlody bo to dobry Joke :gwizdanie: a co jak idziesz z nami to ja tez ide :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:nabijasie: :nabijasie: i co sie smiejesz mlody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to teraz na impreze :gwizdanie: już tu nie gwizdaj, bo na gadu mówiłeś, że idziesz bspać dziadku e tam moze sie jesdnak cos skroi nie mowie dokonca nie wiesz jak jest narazie nikogo tu nie ma oprocz nas wpadaj i nie marudź :kox: pisz do koksa chyba sobie dzsiaj odpuszcze