Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Diman faktycznie ty weź się tak nie rozpędzaj bo niedługo będziesz miał więcej niż Miron ma na Śląskich to mi nie grozi no ale faktycznie spojrzcie na moj wynik z technicznych
  2. wolne mam i cz te posty nabijac bo do zimowego juz tuz tuz
  3. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 19:38_________________________________________________ciekawie z czym doj**ie
  4. no przeciez nie my to wymyslilismy to ciebie tak nazwali
  5. a ja czytam strona po stronie [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 19:25_________________________________________________ znalazl sie pomocnik ku***a moderatora globalnego Nastepnemu cos sie nasralo w glowie ...............acha - zrozumiałem - jestem tym pierwszym któremu się nasrało w głowie.......... :polew:
  6. zrobi porzadek z pomocnikiem guru :gwizdanie:
  7. o i moderator globalny sie pojawil :gwizdanie:
  8. a ja musze jeszcze odstawic auto na parking i potem sie napije
  9. czytaj my ci nie powiemy :>
  10. O browar dobry pomysł Diman ty to masz siłę przekonywania zawsze to wiedzialem
  11. Spoko takie są najpewniejsze bo Ci już dziecka nie wmówią Ale niewygodnie się na nich leży wiec musisz je zajsc od tylu Czyli z tylu sklepu :polew: :polew:
  12. Spoko takie są najpewniejsze bo Ci już dziecka nie wmówią Ale niewygodnie się na nich leży wiec musisz je zajsc od tylu
  13. Uuuuu........, ktoś chyba wstał dziś lewą nogą :gwizdanie: Albo szef go wku**ił szefowa kazala mu robic a jemu sie nie chcialo
  14. znalazl sie pomocnik k**wa moderatora globalnego
  15. chyba nam wkoncu pokarze jak kopie w tym japonskim stylu :gwizdanie:
  16. iverson robi porzadki zamknal watek i sprzata
  17. sam odszedłem pociągając za sobą jeszcze kilka osób no wlasnie czytalem prowoder jestes do zlego
  18. ej cicho teraz przyszla ta menda co szum robi na forum no i z bataliony cie wywalili :gwizdanie: nie pozwolę sobie a na ten battalion cały kładę laskę :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 18:31_________________________________________________ ej cicho teraz przyszla ta menda co szum robi na forum no i z bataliony cie wywalili :gwizdanie: wywali jak jesteś, chyba że nie należysz to masz spokój :gwizdanie: nie mnie tylko somesa wywalili
  19. ej cicho teraz przyszla ta menda co szum robi na forum no i z bataliony cie wywalili :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.