Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie znowu spokoj mi tu na forum bo jebne zara jednemu i drugiemu i sie skonczy leszcze jest cool i spokoj
-
[ALL B7] Zmiana zderzaka na S-LINE
nie musisz zmieniac ale ja w swoim wozidle musialem lekko dociac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z rana spam idzie ze hej to dobrze jest co czytac milego dnia zycze no i nareszcie sie snieg pojawil bo tej ciapy mam juz dosc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie da się.Jest rok 2010 i maksymalnie możecie napisać 2010 stron u prezes grozi bedzie sie dzialo no i do 2010 strony zejdzie na samym witaniu dzisiaj :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam no niestety narty nie pykly niezle pada deszcz cóż bedzie jeszcze okazja moze w przyszlym tygodniu ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
happy new year
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moim zdaniem trochę pojechali...[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 16:57_________________________________________________ o dwóch to wiem, Nosfer i yyk a trzeci? chudineze no to moze te forum zacznie normalnie chodzic bo narazie to niezle muli no i na spocie oczywiscie jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co blokade ci zalozyli :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 14:46_________________________________________________ mam tylko 1 kpl. lamp to porzycze ci moje pojedziemy twoim :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam jak chcesz miron to moge cie zabrac na spota wiec nie bedziesz musial corsa jechac zawsze to jakies oszczednosci w domowym budzecie
-
Spoty Katowice i okolice
dobra wy se tu golabeczki gruchajcie a ja spadam spac do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
tej ma przejebane ino sie zonka pojawila i ucieka
-
Spoty Katowice i okolice
skąd ten pomysł , właśni ide sie pomodlić ale do czego się będziesz modlił do mnie
-
Spoty Katowice i okolice
skąd ten pomysł , właśni ide sie pomodlić :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no to kezor jest po tobie bedzie wpirdol
-
Spoty Katowice i okolice
siemano ania co cie sklonilo zeby tu wejc do tej bandy oszolomow
-
Spoty Katowice i okolice
co sie wydalo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pitek cos ty taki zadziorny
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
pokaż :polew: :polew: ten to ma marzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli Knurów nie cygań Guru zes je w Gliwicach a kaj mo byc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tukej :>
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
lubie jezdzic ale zeby az tak to nie
-
Spoty Katowice i okolice
spoko to jade no bo jak nie to ja se cos zjem jeszcze przed wyjazdem