Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: jak on w to wlazl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na narty? nie na narty tylko na spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rudi ma przyjechac z browarem cos pisala wiec moze podjedzie wkoncu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie mam jeszcze pomyslu na podpis :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja 7.00 wiec troche se pospie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zapij za fest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
statystyki mamy niezle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic sie nie odzywales to zrezygnowalem ale jeszcze nic straconego jak ktos jest chetny to zrobimy spota w alpach Jak dla mnie nie widzę problemu. Mogę nawet coś zorganizować jak będę tam jeszcze na miejscu popytaj kto pyta nie bladzi O co mam popytać? co ile jaki termin i czemu tak drogo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic sie nie odzywales to zrezygnowalem ale jeszcze nic straconego jak ktos jest chetny to zrobimy spota w alpach Jak dla mnie nie widzę problemu. Mogę nawet coś zorganizować jak będę tam jeszcze na miejscu popytaj kto pyta nie bladzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jedź z nami do Istebnej - bardzo podobnie no nie watpie szczegolnie ilosci sniegu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic sie nie odzywales to zrezygnowalem ale jeszcze nic straconego jak ktos jest chetny to zrobimy spota w alpach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu mialem jechac i zrezygnowal bo nie mam z kim jechac :wallbash: ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek i nie szalej od razu bo moze sie to tak skonczyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na jakies 50/50 wiec mnie nie licz jak mi sie uda pojechac to pojade swoim P.S nie bede sie cis
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie nie nie mialem czasu wczoraj ale mysle ze jak pojade to jutro jeszcze je dopieszcze :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i tu ma najwiekszy problem bo u siebie ma tylko 4 grzane a epika liczy 12 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a gregor nadrabia te 70 stron :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano bialo chyba wam sie uda niezly dzien na nartach a ja jeszcze nic nie wiem ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes
-
Spoty Katowice i okolice
no to pomalu jedz zeby kuku nie bylo milej jazdy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam cie majkelu no ja tam grubo nie mieze jak pokaze 200KM to bedzie git jak nie to tez i mowiesz ze na tych pompkach da rade bo mnie ostatnio zmartwiles[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________a masz plik do projektu jaro[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:51_________________________________________________dzieki :>
-
Spoty Katowice i okolice
siema miszka juz spamujesz ty jestes niezwyciezony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sky wrzuc to jeszcze raz bo ten link nie chodzi[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:19_________________________________________________oki dziala[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:19_________________________________________________slabo :>
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam i ja dogi przykro slyszdec