Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i gadalem dzisiaj z Darkiem tylko zapomnialem jaki ma nick jezdzi granatowa 1.8T i mowil ze tez znami smiga do kotowic ale moze troszke bedziemy na niego musieli poczekac[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 20:27_________________________________________________majki zycze udanej zabawy na weselu i wszystkiego dobrego na nawej drode zycia :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co z tym solarium dopiero co przyjmowales kogos do pracy i ciebie zwolnili a siemacie pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jeszcze mam naklejki to ci dam w czwartek na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak juz jest w salonach porsze albo ferrari
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie opowiadaj bo ja go w zabrzu widzialem jak pomykal swoja szara strzala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w piatek spoko nie byl taki najgorszy tylko jakby go ciagneli za autem po twarzy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobre :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak juz wspomnialem to godzina moze byc dostosuje sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zapomnij też wyprasować koszuli chcesz to Ci żelazko pożyczę spoko zelazka juz pozyczylem bede wyprasowany [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 19:43_________________________________________________a co do godziny to sie dostosuje ale moze serio troche pozno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mo jak bedzie mogla pojechac to pewnie sie wybierze ale nie obiecuje moja zonka oczywiscie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron wporzo zalatwie se wizyte u rodzicow z rana i bedzie dobrze wykapany i pachnacy z nowa para fuzekli :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jaki ekipa spoko to czemu nie jest czasu troche bo na miejscu jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
TYM CO JADĄ NA OGÓLNOPOLSKI PRZYPOMINAM ŻE KOŃCZY SIĘ POWOLI TERMIN WPŁAT ZALICZEK - WPŁACAĆ PANY WPŁACAĆ[/color zaliczka prezesie poszla u mnnie takze jest spoko co do wyjazdu na katowice to jak najbardziej jestem na tak jak cos to z wami lece
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie a ja odkad sie dowiedzialem ze moj silnik sie pieprzy ograniczylem jazde do minimum tylko zlocik w piatek i starczy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja lece z knurowa okolo 17.40 jak cos to sms na nr 509807196 to sie zgadamy jak i gdzie[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 17:01_________________________________________________somes nie poddawaj sie dawaj posiedzimy pogadamy troche i spadamy do chaty dasz rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niezle sie prezentuje na drodze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mijalismy sie samochodami okolo 13.30 pod osrodkiem zdrowia gorniczym[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:24_________________________________________________somes az tak sie na tym nieznam ze by ci pomoc ale masz pewnosc co do tych czesci ile
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja bede napewno no chyba ze mi sie lampka oleju zapali :polew: sparki ty to jezdzisz po tym knurowie jak niewidomy ja ci kiwam a ty nic no ale jak sie jezdzi taka to sie nikogo nie poznaje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie to co ja tam sam pod ta arena bede no co wy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
guru posiedzisz sobie troche w domu to ci nic nie bedzie ja sie juz kuruje 4 tydzien i jestem juz wypoczety na maxa takze teraz twoja kolej na odpoczynek a ja ide do roboty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stary z ta cena to chyba jakaś kpina wole jeszcze pojeździć a jak wysiądzie to sie naprawi trudno a co do wykopania to owszem sie wykąpalem i wymyłem ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie bo spocik mamy dopiero w piątek no trudno jakoś to będzie będziecie musieli ze mnią wytrzymać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie zasiedzialem sie ostatnie dni na czytaniu wszystkich niedomagan mojego silnika blb i przerazenie mnie wzielo teraz to mi wszystko swiszczy piszczy i takie tam w niezla psychoze wpadlem przej...ne ale trudno jak sie kupilo to cza sie cieszyc ze narazie wszystko chodzi dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zebys wiedzial rozkreciliscie w tych gliwicach niezle spociki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie masz piterra czytam i widze ze nas przybywa na tym forum dwoch nowych widze przyjedzie no to bedzie chyba sporo autek mi sie podoba