Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Hammer masz może jeszcze tą chłodnice spalin bo bym ją jednak przytulił jak oczywiście cena się nie zmieniła i jest sprawna na razie nie będę tego zaślepiał dopóki hula egr
  2. Gratulacje wszystkego dobrego życzymy dużo zdrówka
  3. Stasiu powodzenia dla Basi i dla Ciebie trzymamy tu rodzinnie kciuki
  4. Na to padło żadna fajna d*pa nie leci
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. Ciachnąłem za ciebie jednego dzięki ...na Ciebie to można liczyć....a na tą resztę...z tym pfjoletowym na czele ...ehh szkoda gadać Też żem za Ciebie wdupił kebsa w bułce bez zielonego spoko ziom jutro po 20 kończę dyżur pod tel......wpadaj na wódeczkę...zabierz po drodze dimana ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- jeszcze raz graty nowego wozidła.. ... zazdroszczę Pisze sie na ta wodeczke
  7. Ciachnąłem za ciebie jednego dzięki ...na Ciebie to można liczyć....a na tą resztę...z tym pfjoletowym na czele ...ehh szkoda gadać
  8. Ciachnąłem za ciebie jednego
  9. Podziękowania za dzisiaj fajne macie te wozidła
  10. Boje się jeździć takimi drogimi autami dobra spadam bo taxa zaraz będzie
  11. Siemanko a ja dzisiaj z kierowca z klubu leonów podjadę na białych felach ale mam prośbę co by mnie ktoś do chaty rzucił bo kierowca do końca nie siedzi
  12. He potwierdzam chodź ja nie po piwku cale zycie jej dupsko wozilem to teraz trochę ona może moje powozic
  13. Horny wątpię będzie nuda tylko fury fajniejsze
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pokazywali przed chwila na tvn turbo toyote corolle podniesiana moc ze 155 do 190 kucy
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Może i latają ale są kuresko nudne
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ta toyota to nuda jak cholera za pierona bym jej nie brał
  17. 8 litrow to jak jezdzisz już z pół roku on dopiero zasiad za stery to jemu pali 12
  18. To żre tyle gnoju że chyba zostawię sobie b5 jako dupowóz Ach ci lansiarze co oni zrobia dla dobrej fury
  19. Ja ci dam b5 kupiles w końcu to wymarzone b7 to nas trochę możesz powozic
  20. No to jak za dobrych czasów smigamy na spota a potem coś dziabnac i do klubu ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Zapomniałem dodać jako że Pucek kupil nowy fajny wozek bedzie kierowcą i nas powozi
  21. To jak wy takiego spota organizujecie to tez bede musiał się pokazać Jak oczywiście zdąże
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.