Treść opublikowana przez piccaso
- Wałbrzych
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
ANL-redukuje hałas jaki generowany jest rzez silnik auta lub zewnętrze żródła RF GAIN-wzmocnienie odbioru MIC GAIN-czułość mikrofonu PA-zewnętrzny głośnik jeśli chcesz użyć radia jako wzmacniacza audio
-
[ALL B5] Centralny zamek - jaki na pilota ?
Dzięki pojadę do innego teraz juz wiem ze da rade
-
[ALL B5] Centralny zamek - jaki na pilota ?
Odp: [ALL B5] Centralny zamek - jaki na pilota ? « Odpowiedz #1 : 03 Grudzień 2008, 09:36 » Cytuj -------------------------------------------------------------------------------- ja założyłem taki http://www.allegro.pl/item491382465_sterownik_kazdego_c_zamka_twoje_logo_nowosc.html A co z imobilaizerem czy da się przełożyć tom pestkę ??? kiedyś chciałem kupić to gościu powiedział ze nie da rady ze względu na imob
- Wałbrzych
-
Wałbrzych
Nie za bardzo się przyglądałem ;ale ten kolorek strasznie rzuca się w oczy
-
Wałbrzych
Freon stałeś wczoraj autkiem na wrocławskiej za skodę koło godz 9.30
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie doładowania ?
Kiedyś miałem renie na turbinie.Turbinę wymieniałem 2 razy; objawy u mnie nie było żadnych. W środku turbiny jest łożysko porcelanowe które jest najsłabszym punktem.W obu przypadkach cały olej miałem w inter kulerze,pierwszy raz zdarzyło mi sie to na autostradzie w niemczech w takiej sytuacji trzeba odciąć dopływ oleju do turbiny ,panowie z ADAC użyli to tego podkładki wyciętej z uszczelki[troche mnie to kosztowało ale byłem szczęśliwy ze silnika nie zatarłem] i można było jechać dalej bez turbiny no i oczywiście po uzupełnieniu oleju w silniku
-
Wałbrzych
FREON ODWALASZ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY BEZ TWOJEGO ZAANGAŻOWANIA WYDAJĘ MI SIĘ ŻEBY NIE BYŁO W OKOLICY ŻADNYCH SPOTÓW :>
-
Wałbrzych
jestem happy , wielki dzięki
-
Wałbrzych
Może ma ktoś jeszcze jedną nalepkę bo 14-stego grudnia pracuje do 14,00 i bedę dopiero koło godziny 14,30
-
[ALL B5] Ukradli mi auto
Dobrze ze było AC. Takim to bym nogi z d*p.... powyrywał
-
[B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??
U mnie do niedawna wszystko było ok.Ale zaczeło coś pókać,2dolne wachacze niestety do wymiany,po zatym jak na wiek auta jest suprer w kabinie cisza
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
877
-
Wałbrzych
Piccaso Podzamcze WITA Sanie mogą sie przydać bo nie wymieniłem opon . A zaraz jadę do pracy
-
Immobilizer
To tak jak u mnie ładna pogoda jest OK, ale trochę popada i auta już nie mogę odpalić . Tylko gdzie ta puszka się znajduje?
-
Wałbrzych
Dzięki za wyjaśnienia .Mam nadzieje ze teraz będzie z górki no i że frekwencja dopisze nie mówiąc o dogodzie
-
Wałbrzych
Jestem tu nowy i nie bardzo wiem o co chodzi z tym PL-EU? Myślałem że celem takich spotkań jest prosty, mymiana doglądów ewentualnie jakas pomoc przy a4 ... a wygląda mi to jak "ustawka" pomiędzy kibicami. Do zobaczenia w W-CH
-
Wałbrzych
Było zimno ale opłacało się przyjechać :good:dzienki za skasowanie inspenkcji.Czekam na następne spotkanie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Wałbrzych]Witam wszystkich