Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Witaj na forum
  2. Ja dziś dobijałem klime ale przed tym zanim to zrobili musieli mi założyć sprzęgło koło klimy bo wszystko było ok klima się włączała ale nie dmuchała niestety.Teraz wszystko gra jak należy i dmucha za***iście.Cena 150 zł dobicie + 150 kosz sprzęgło.
  3. RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html - Klubowicze co z Wami ? :gwizdanie:
  4. z chęcią Ci pomożemy
  5. miłego smażenia się
  6. Hello kuźwa ale skwar
  7. To bez znaczenia Trzeniu czy Alfa czy Omega
  8. to teraz różaniec w rączkę bierz i na kolanach na Jasną Górę zapraszają
  9. Dziś w Ożarowie Mazowieckim spotkane czarne Audi A4 B5 z naklejeczką klubową na klapie po prawej stronie blaszki WZ 7072* ok 19:35.Leciałem za Tobą błękitno niebieską B6 trąbiłem i świeciłem długimi ale kolega miał zero reakcji.Skręciłeś obok Mazurkasa w lewo ja poleciałem prosto.Pozdrawiam
  10. to dorób immo bo bez tego ,to se możesz kluczykiem gile z nosa wyciągać :kox: :kox: musze podłączyć kompa bo bez tego to :gwizdanie:.
  11. Ok zdjąłem to.coś małego w tej luce na dole jest taki prostokącik ale czy to immo.Pomoże ktoś ? to jest immo , podepnij vaga i pokaż błedy Nie masz drugiego kluczyka może ? Właśnie nie mam , ale dorobić idę
  12. Ok zdjąłem to.coś małego w tej luce na dole jest taki prostokącik ale czy to immo.Pomoże ktoś ?
  13. Witam na forum
  14. A jak to zdjąłeś?
  15. nie mam właśnie możliwości tu tkwi problem,Moskal ma kabel ale walnięty
  16. a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła. Jaka pestka Spec ? Nie upadł mi właśnie.Auto potrzebne a nie wiem co z nim zrobić kuź Pestka od immo. A jak ta pestka wygląda sory że pytam ale jestem laik w tych sprawach ? Jest w stanie gdzieś to kupić czy jak?
  17. a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła. Jaka pestka Spec ? Nie upadł mi właśnie.Auto potrzebne a nie wiem co z nim zrobić kuź
  18. Bydlaki mam problem z odpaleniem auta ponieważ mruga mi kontrolka żółta z kluczykiem na dole.Kuźwa za cholere nie mogę nic zrobić odłączałem klemę na jakiś czas po podłączeniu to samo .Co jeszcze zrobić by rozwiązać usterkę ? Dzięki z góry za pomoc
  19. wiem wiem że kontrolka mruga postaram się skręcić vaga i podłączyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.