Treść opublikowana przez musti
-
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Moi drodzy , Pragnę złożyć Wam i Waszym Rodzinom Wesołych Świąt Wielkanocnych dużo radości , smacznego jajka i mokrego śmingusa dyngusa.
-
Spociki w Kielcach
Dzięki też Adam Będę się odzywał jak będę na rejonie u Was
-
Spociki w Kielcach
Ja juz po wiec jak chcesz Adam to mozemy sie złapać a jak nie to będę czwartek piątek jeszcze to wtedy
-
Spociki w Kielcach
Wymiana haha ?
-
Spociki w Kielcach
Będę pewnie do 15 tutaj
-
Spociki w Kielcach
Robie badania w MSWiA Jak coś to potem mozemy sie zlapac Adam
-
Spociki w Kielcach
Siema Jestem w Kielcach. Ktoś coś dziś ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Zakupy z aliexpress
Różne bo były 30 , 300 , 1699zł
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Halo halooo Są chętni by spotkać się w czwartek pod Mc na jakąś kanapkę i pogawędki ?
-
Zakupy z aliexpress
Póki co nie było problemów z zakupami. Mimo mieszanych opinii wszystko przychodziło to co zamawiane.
- B7 Crew
-
B7 Crew
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszamy na lokalne Spoty Warszawskie co wtorek o 19 .- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum kolego- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum - Nowicjusz - wątek powitalny