Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Wjadą windą, a zjadą na czerwonym dywanie po schodach
  2. Będziecie jeździć, ale windą do pokoi po %
  3. Toć jest
  4. Zbliża się Bukowina niebawem Gotowi ?
  5. musti odpowiedział(a) na QuikSilver temat w 1.8T
    Witaj Kolego jak dla mnie to masz strzelony moduł zapłonu stąd takie objawy. Jeśli masz znajomego mechanika to podjedź do niego i zamówcie na sztukę moduł zapłonu nowy np Beru i wykręć swój odepnij , a podepnij ten nowy tylko delikatnie by nie było na nim śladów użytkowania. Odpal auto zobacz jak się zachowuje zgaś następnie podłącz komputer i sprawdź błędy i skasuj. Odpal drugi raz auto i zobacz czy pomogło jeśli nie to trzeba szukać dalej , a moduł spakuj i oddaj by się w koszty nie ładować.
  6. musti odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Karol odezwij się na PW
  7. Jak co roku prawie o tej samej porze zaczynamy Pytanie - kto w piątek reflektuje Chochołowskie Termy ?
  8. Pucek zakup strzał w dziesiątkę Historię aut od Michała zna już pół forum
  9. A4 B7 1,8T Quattro - miasto 11-14 L gazu , Trasa - 8-10
  10. Grzesiek wódkę już dawno powinieneś mieć zmrożoną dobrze Widzimy się na miejscu !
  11. musti odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ktoś ma jakieś zniżki na opony ?
  12. Dokładnie miałem taki sam problem. Tylnia piasta prawa miała bicie i przyczyna znaleziona. Jeden mechanik mówił, że trzeba wymienić praktycznie nowe tarcze i klocki haha
  13. Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
  14. musti odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pewnie AWT masz tak jak na naklejce. Dla pewności podaj numer vin wtedy wyskoczy im jaki masz kod silnika i jaki potrzebujesz olej.
  15. musti odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teraz właśnie z tymi akumulatorami jest jak ze wszystkim praktycznie. Jak trafisz to będzie chodził i chodził , a jak ma paść to padnie po roku.
  16. Siemanko
  17. Jednak ROTI na sprzedaż ?
  18. Mazowieckie mogę polecić jak coś
  19. Nexeny mam na lato i mogę polecić. Nie są głośne , ani nie ścierają się szybko. To już 3 komplet tego producenta i jestem pod wrażeniem
  20. Witaj kolego na forum Audi A4 Klub Polska
  21. Coś za coś z tymi ładowarkami. Nie ma to jak zwykła szybko ładuje. Mam trochę rzeczy z hydrauliki do sprzedania jakby się ktoś budował i coś potrzebował to piszcie na PW.
  22. Przypominam, że trwają jeszcze zapisy na Ogólnopolski Zlot A4 Klub Polska w Bukowinie Tatrzańskiej Osoby chętne do wspólnej integracji wyjazdu mogą się jeszcze zapisać . Poniżej link do wydarzenia .
  23. Polskich producentów też nie śmierdzą . Te co mam to pachną delikatną wanilią i są tańsze od Petexów o 100zł a od oryginałów o 200zł . Trwałość i guma taka sama co Petex. Na lato mam grube welury z logiem audi i obszyte wokoło kolorową nicią już 3 sezon i są okej. Koszt 169zł.
  24. Wyszło dobrze zobaczymy jak na żywo się będzie prezentować. Ja swoje też będę niebawem ogarniał, bo sezon tuż tuż ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.