Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Czekam na pierwsze odpalenie To co za koło teraz wrzucasz ?
  2. Gratulacje auta no i odwagi na projekt Nosb wie co robi także będzie zapierd**** Felgi sprzedajesz bo pisałeś coś o JR >?
  3. Szymek profi robota Pozostaje czekać do końca zimy i ogień
  4. Kasa poleciała za całość. Do zobaczyska na miejscu
  5. Mam komplet fajnych 19" do sprzedania @matriw jakbyś chciał
  6. Łuki będę ja i Jędrek
  7. Tom tam tylko się podziwia je z okna Wybiorę się do Arkadii to może uda się luknąć na żywca
  8. @was002 furka za***ista Jedziesz na Zlot do Bukowiny ? Z chęcią luknął bym go na żywo
  9. W tej gotówce to wątpię. Poza tym S4 nie traci na wartości a rośnie z każdym rokiem dotyczy też to wersji RS4.
  10. Pozdrowienia dla kierownika który wyjeżdżał z biedronki w Macierzyszu i jechał Połczyńską w stronę Warszawy. Czarne B7 w avancie na fajnych 19" felgach i rejestracji BSI XXXX oczywiście klubowe ramki. Jechałem za Tobą przez chwilę .
  11. Ja z tego miejsca chciałbym PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM , którzy w tym dniu znaleźli czas by być razem z Nami Niespodzianka się udała w 100% DZIĘKUJĘ CHŁOPAKI !!!
  12. musti odpowiedział(a) na a4bartek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bardzo fajna i ładna S4 Gratulacje zakupu.
  13. Zróbcie gdzieś na dobrej drodze bez progów zwalniających to i ja przyjadę Inaczej nie ma szans bym gdzieś wjechał
  14. Przeguby nowe wsadzaj firmy Spidan.
  15. Pewnie wszystko będzie jak dostanę Grill jak najbardziej za dogadajcie się kiedy Wam pasuje coś pomyślimy
  16. Dzięki tym co byli w sobotę !!! Było mega . Zapraszamy z młodym Was do Baniochy jeśli znajdziecie chwilę podjechać. Czeka coś do odbioru.
  17. Żyją żyją Cześć Pany Słuchajcie jest sprawa. Kumpel z forum się chajta a ja świadkuję. Bardzo miło byłoby mi gdyby znalazło się chociaż kilka osób chętnych do obstawy wesela marką Audi . Ślub jest 22.07 o 16:30 w Sobikowie pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią. Młody mieszka w Baniosze i stąd wyruszamy po Pannę Młodą do miejscowości Krzaki Czaplinkowskie potem przyjęcie w Sali Weselnej "Pod lasem w Górze Kalwiarii. W razie jakichkolwiek pytań piszcie , ale nie tu tylko to mnie na PW. WIELKIE DZIĘKI dla tych co wyrażą swoje chęci przybycia !!!
  18. Pany kto 22.07 będzie jeszcze mógł przyjechać ? @Kosmita ? będziesz ?
  19. Jest kilka osób chętnych . Fajnie gdyby nawet były 4 auta Kto może to zapraszam.
  20. Cześć Pany Słuchajcie jest sprawa. Kumpel z forum się chajta a ja świadkuję. Bardzo miło byłoby mi gdyby znalazło się chociaż kilka osób chętnych do obstawy wesela marką Audi . Ślub jest 22.07 o 16:30 w Sobikowie pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią. Młody mieszka w Baniosze i stąd wyruszamy po Pannę Młodą do miejscowości Krzaki Czaplinkowskie potem przyjęcie w Sali Weselnej "Pod lasem w Górze Kalwiarii. W razie jakichkolwiek pytań piszcie , ale nie tu tylko to mnie na PW. WIELKIE DZIĘKI dla tych co wyrażą swoje chęci przybycia !!!
  21. Bry
  22. Już czuję mega urwanie d*p^ z tymi alu w takim kolorze
  23. Kołek to nie byłem ja na bank.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.