Treść opublikowana przez musti
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Czekam na pierwsze odpalenie To co za koło teraz wrzucasz ?
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Gratulacje auta no i odwagi na projekt Nosb wie co robi także będzie zapierd**** Felgi sprzedajesz bo pisałeś coś o JR >?
-
PORSCHE 911 GT3 991.2 4.0 6-BOKSER
Szymek profi robota Pozostaje czekać do końca zimy i ogień
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Kasa poleciała za całość. Do zobaczyska na miejscu
-
[A4 B8 2.0 TDI Avant Quattro] 210HP + Eibach + B&O - matriw edition
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Łuki będę ja i Jędrek
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Tom tam tylko się podziwia je z okna Wybiorę się do Arkadii to może uda się luknąć na żywca
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
@was002 furka za***ista Jedziesz na Zlot do Bukowiny ? Z chęcią luknął bym go na żywo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
musti + Beata- Wartość s4 b5
W tej gotówce to wątpię. Poza tym S4 nie traci na wartości a rośnie z każdym rokiem dotyczy też to wersji RS4.- Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika który wyjeżdżał z biedronki w Macierzyszu i jechał Połczyńską w stronę Warszawy. Czarne B7 w avancie na fajnych 19" felgach i rejestracji BSI XXXX oczywiście klubowe ramki. Jechałem za Tobą przez chwilę .- Przejazd w Dniu Wesela 22.07.17r.
Ja z tego miejsca chciałbym PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM , którzy w tym dniu znaleźli czas by być razem z Nami Niespodzianka się udała w 100% DZIĘKUJĘ CHŁOPAKI !!!- [B5] eSSSa
Bardzo fajna i ładna S4 Gratulacje zakupu.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zróbcie gdzieś na dobrej drodze bez progów zwalniających to i ja przyjadę Inaczej nie ma szans bym gdzieś wjechał- Wymiana przegubów
Przeguby nowe wsadzaj firmy Spidan.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie wszystko będzie jak dostanę Grill jak najbardziej za dogadajcie się kiedy Wam pasuje coś pomyślimy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki tym co byli w sobotę !!! Było mega . Zapraszamy z młodym Was do Baniochy jeśli znajdziecie chwilę podjechać. Czeka coś do odbioru.- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Żyją żyją Cześć Pany Słuchajcie jest sprawa. Kumpel z forum się chajta a ja świadkuję. Bardzo miło byłoby mi gdyby znalazło się chociaż kilka osób chętnych do obstawy wesela marką Audi . Ślub jest 22.07 o 16:30 w Sobikowie pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią. Młody mieszka w Baniosze i stąd wyruszamy po Pannę Młodą do miejscowości Krzaki Czaplinkowskie potem przyjęcie w Sali Weselnej "Pod lasem w Górze Kalwiarii. W razie jakichkolwiek pytań piszcie , ale nie tu tylko to mnie na PW. WIELKIE DZIĘKI dla tych co wyrażą swoje chęci przybycia !!!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany kto 22.07 będzie jeszcze mógł przyjechać ? @Kosmita ? będziesz ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest kilka osób chętnych . Fajnie gdyby nawet były 4 auta Kto może to zapraszam.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć Pany Słuchajcie jest sprawa. Kumpel z forum się chajta a ja świadkuję. Bardzo miło byłoby mi gdyby znalazło się chociaż kilka osób chętnych do obstawy wesela marką Audi . Ślub jest 22.07 o 16:30 w Sobikowie pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią. Młody mieszka w Baniosze i stąd wyruszamy po Pannę Młodą do miejscowości Krzaki Czaplinkowskie potem przyjęcie w Sali Weselnej "Pod lasem w Górze Kalwiarii. W razie jakichkolwiek pytań piszcie , ale nie tu tylko to mnie na PW. WIELKIE DZIĘKI dla tych co wyrażą swoje chęci przybycia !!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Już czuję mega urwanie d*p^ z tymi alu w takim kolorze- Spotkania na drodze
Kołek to nie byłem ja na bank. - XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018