Treść opublikowana przez musti
-
Spotkania na drodze
B5 moje ale sprzedane już
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Auto sprzedane właśnie , zostaje w klubie. Można temat zamknąć
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jakby ktoś coś potrzebował z hydrauliki to pisać na PW.
-
Polecane opony letnie
Nexen są git . Mam u siebie i nic się nie dzieje ciche powoli się ścierają i cena jest ok. POLECAM
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Pokój 216 również dziękuje
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Coś się dzieje widzę w temacie Damiano Odzywaj się jak będziesz to się złapiemy
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Ładny grzyb Tomek :/ Został mi jeden ciemno-niebieski ręcznik z logo klubu po wypakowaniu torby . Ktoś mnie pytał czy coś mi zostało jeszcze więc piszę
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Bry
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Mam magiczny młotek w razie "W"
-
1.8t AJL dławienie przy przyspieszaniu i jednostajnej jezdzie 2tys. obrotów
Możliwe , że jakaś cewka się kończy lub moduł zapłonu.Profilaktycznie możesz też zrobić adaptację przepustnicy vagiem .
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Znane są pokoje już ?
-
Strefa motocyklistów
U mnie leje deszcz więc d*pa z jazdy , ale podobno idzie ocieplenie i wiosna
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Jeden "as" już wprawę w tym ma za***iście dobrą
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Będzie ogarnięte
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Paweł fura konkret Czekam na przejażdżkę
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Ktoś w tym roku jedzie wcześniej np w czwartek lub zostaje dłużej ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Paweł ręczniki są tylko w jednych kolorach. Jak coś to pisz na PW podam Ci tel to się dogadamy jakbyś chciał coś robić. Ja sobie będę robił na Zlot do Bukowiny cały zestaw do "sauny"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zestaw do sauny już się produkuje Ręcznik , czapka , mały ręcznik wszystko z logo Audi My w czwartek wyskoczymy tam pewnie do Chochołowa.
-
Strefa motocyklistów
Siemano Będę sprzedawał swoją F4i jakbyś był zainteresowany to pisz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska