Treść opublikowana przez musti
-
Strefa motocyklistów
Gotowi do sezonu ?
-
Szukam noclegu na maj Władysławowo, Jastrzębia Góra lub okolice
www.pokojekrukowska.letnik.pl to mogę polecic
-
Spotkania na drodze
Wczoraj na A2 w kierunku Poznania ok. 8:30 spotkane srebrne B5 WSZ **** Pozdrawiam
-
Strefa motocyklistów
Jeśli dasz na wachę to mogę Ci jutro to obejrzeć jeśli byłby gość w domu. moto już obejrzane całe zrysowanie na pewno malowane, bo spod spodu widać żółty" lakier, dekiel porysowany. Poszukiwanie ciąg dalszy 600rr z lat 05-06 No to ładnie czyli śmietnik jednym słowy. Na moją kupiec się trafił , ale nie na sprzedaż Zrobiłem rozrząd olej filtry płyny i zrobiłem regulację wakumetrem i mam gotowca na sezon który niebawem
-
Strefa motocyklistów
Gitara ja jutro też jadę bo dziś tak na szybko byłem. Dzwoń do mnie to się złapiemy na bajerę.
-
Strefa motocyklistów
Targi Moto Expo w Wawie zaliczone Polecam Jeśli dasz na wachę to mogę Ci jutro to obejrzeć jeśli byłby gość w domu.
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Nie widzę innej opcji wiesz o tym
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Będę w weekend chyba w Mińsku w niedzielę chyba więc jak coś to możemy się styknąć pod MC w stojadłach np na bajerę
-
Strefa motocyklistów
Pany do sprzedania mam aku nówka http://olx.pl/oferta/sprzedam-akumulator-CID5-IDdVVcR.html Tymczasem przygotowania do sezonu trwają. Pacjent Honda CBR F4i Wymiana rozrządu napinacz łańcuch , olej filtry , ustawienie wakumetrami wtrysk Jutro już składam ją. W tle czeka koleny pacjent tym razem Honda CBR F4 99r na Wymianę oleju filtrów , zmianę opony tył na nową , regulacja gaźników wakumetrami
-
Strefa motocyklistów
Wczoraj polatane
-
Strefa motocyklistów
Pany wiosna idzie jak tam wasze maszyny gotowe na sezon ???
-
Honda CBR F4i Sport
Też mam tam konto i kojarzę Cię z forum CBR Podeślij ofertę na PW klamek ciężarków Dzięki za dobre słowo LWG Dopiero ją dopieszczam pod siebie tak więc jeszcze jej brakuje trochę , ale robi się LWG
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Honda CBR F4i Sport
Hey Hello Może to nie cztery kółka , ale kolejna zabawka i oczko w głowie. Po dłuższej przerwie odpoczynku od tej pasji znów do tego wracam. Kupione pod koniec listopada i przyciągnięte z Włoch. Honda CBR 600 F4i Sport Rok produkcji : 2003 Przebieg : 21tys Moc -109 KM / 12500 rpm V-max - 265 km/h Foto z Włoch w dniu zakupu : No i się zaczęło siedzenie i dłubanie przy kolejnej zabawce : Nie mam zdjęć bo nie robiłem ale wymienione : Tył na gładko + sportowy stelaż pod tablicę rejestracyjną Tylna lampa LED Przednie i tylne kierunkowskazy strzałkowe LED Żarówka do jazdy dziennej LED Obecne foty Przed rozpoczęciem sezonu czeka mnie jeszcze wymiana podstawowych rzeczy : Rorząd , olej , filtry , świece W planach : Zakup POWER-BOXA Krótkie klamki w kolor Końcówki kierownicy w kolor Lewa w Górę / Pozdr
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
225/40 bierz Opony Nexen N8000
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany szukam ekipy która zajmuje się stawianiem domków z drewna lub murowanych. Może macie w rodzinie kogoś takiego lub ze znajomych. Proszę o namiary informację jeśli ktoś coś ma Dzięki
-
Spotkania na drodze
Sąsiad Moskala Jeśli B5 to mój Moje Pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszamy na spoty w Grodzisku Maz
-
Strefa motocyklistów
U mnie też były moto mikołajki jeździłem w sobotę i niedzielę po 2h
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
he he Ty zawsze chętny na grille w zimę itd
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nowych nałapie do tego czasu To co Bongod impress ?
-
Strefa motocyklistów
U mnie się serwisuje RS6 http://fs5.directupload.net/images/151127/a94xyx57.jpg http://zapodaj.net/4e04abfdbd425.jpg.html
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Rób wigilię klubową to się zjedzie ludu
-
Spotkania na drodze
Znam gościa z tego avanta. Nie jest z klubu. To auto to S4 B5 ok 370hp
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jaki i wiela za niego