Treść opublikowana przez musti
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry wieczór
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Paweł i jak jedziecie do Bukowiny ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Strefa motocyklistów
Ja robiłem w tamtym roku na początku i prawko na A koszt 1350zł. Głupich pytań masa do tego ujowo uczą na tych lekcjach a najlepsze jest to,że uczą Cię na innym motocyklu niż jest na egzaminie , a jeśli zdarzy się że będzie taki sam to taki stłumiony,że szkoda gadać.Na szczęście ja robiłem tylko samą praktykę wcześniej latałem więc poszło za 1. Moja CBR-a mechanicznie już gotowa.Nowy napęd Dida ze złotym łańcuchem i złotymi zębatkami wpadł nowy olej i olej z uszczelniaczami w lagach.Kupiłem też nowe buty Pireli Angel ST.Moto spolerowane gotowe na loty
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Grzesiu ogarnięte
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany jestem w Lutowiskach i potrzebuje sie dostać do Wetliny ktos cos pomoze ?
-
Strefa motocyklistów
Jak tam przygotowania do sezonu trwają u Was ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na kilka dni to małe torby Teraz nie bo każdy na wyjeździe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak coś to daj cyna na PW . Zmieścimy się w 4 osoby na luzie w końcu B9 nie jest aż takie ciasne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nie będziesz miał osób chętnych to możemy pojechać z Tobą z Grodziska bo jedziemy we 3 osoby do BT.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie na forum Audi A4 Klub Polska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kosmita z kim lecisz do Bukowiny ? Sam autem ?
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Na wesele go zaproś
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Tak nie zmieniam marki na inną
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
GreenRoom u nas w pokoju rzecz jasna DJ taki który będzie grał różną muzę i będzie elastyczny dla innych a nie taki który będzie grał pod siebie. Kształt tortu myślę że logo audi OOOO Reszta wyjdzie w praniu
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Jest inna wizja inny plan i kierunek
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
I juz wiem gdzie mam pokoj Przejdziesz bokiem
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Jak to Ci brakuje? Mi niczego nie brakuje O to to tej foty tutaj brakowało Moje idą pod młotek i auto też
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Damian jest moc Tylko foteli z RS-a mi tu brakuje
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
musti , moskal , kolkov , patryk10015 , filip A4