Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
  2. Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
  3. Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
  4. Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
  5. Bry wieczór
  6. Paweł i jak jedziecie do Bukowiny ?
  7. Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
  8. Ja robiłem w tamtym roku na początku i prawko na A koszt 1350zł. Głupich pytań masa do tego ujowo uczą na tych lekcjach a najlepsze jest to,że uczą Cię na innym motocyklu niż jest na egzaminie , a jeśli zdarzy się że będzie taki sam to taki stłumiony,że szkoda gadać.Na szczęście ja robiłem tylko samą praktykę wcześniej latałem więc poszło za 1. Moja CBR-a mechanicznie już gotowa.Nowy napęd Dida ze złotym łańcuchem i złotymi zębatkami wpadł nowy olej i olej z uszczelniaczami w lagach.Kupiłem też nowe buty Pireli Angel ST.Moto spolerowane gotowe na loty
  9. Pany jestem w Lutowiskach i potrzebuje sie dostać do Wetliny ktos cos pomoze ?
  10. Jak tam przygotowania do sezonu trwają u Was ?
  11. Witamy na forum
  12. Na kilka dni to małe torby Teraz nie bo każdy na wyjeździe
  13. Jak coś to daj cyna na PW . Zmieścimy się w 4 osoby na luzie w końcu B9 nie jest aż takie ciasne
  14. Jak nie będziesz miał osób chętnych to możemy pojechać z Tobą z Grodziska bo jedziemy we 3 osoby do BT.
  15. Witajcie na forum Audi A4 Klub Polska
  16. Kosmita z kim lecisz do Bukowiny ? Sam autem ?
  17. Na wesele go zaproś
  18. Tak nie zmieniam marki na inną
  19. GreenRoom u nas w pokoju rzecz jasna DJ taki który będzie grał różną muzę i będzie elastyczny dla innych a nie taki który będzie grał pod siebie. Kształt tortu myślę że logo audi OOOO Reszta wyjdzie w praniu
  20. Jest inna wizja inny plan i kierunek
  21. Jak to Ci brakuje? Mi niczego nie brakuje O to to tej foty tutaj brakowało Moje idą pod młotek i auto też
  22. Damian jest moc Tylko foteli z RS-a mi tu brakuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.