Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Z braku laku nie było kiedy odświeżyć tematu a coś tam wpadło do auta Weekend z ... A więc polerka jakoś tam wyszła i wpadły nowe alu na sezon RH ZW3 18" Przód - 8J Tył - 9.5J Dystanse - 30mm Opony 215/35/18 Nexen N8000 Foto po zakupie : A tu już po polerce rantów i wrzucone koło na auto Udało się też złożyć do końca sufit czarny z RS4 B5 .
  2. Animal graty fajnego i ładnego polifta Niech służy to najważniejsze
  3. Dzieje się coś ? Jak tam ogarnąłeś plastiki ? Numer zmieniłeś ? Wyskakuje nie ma takiego numeru
  4. Wiesz gdzie Dryn dryn i lecimy z programem
  5. Złożymy B5 to potem będziemy składać B6
  6. Spokojnie są też plany na hamulce
  7. Taki spontan i coś tam się zmalowało u Konrada w B6 he he
  8. może końcówka 069? Jeśli tak to skąd pomysł że 1.8T? Nie to co piszesz.Bankowo 1.8T bo dwie proste rurki miał z tyłu i odpychał się jak 1.8T Następnym razem krzycz że Ty z forum to się pogada coś Końcówka 069 rejestracji [emoji14] dwie proste rurki się zgadza, ale nie 1.8 litr więcej ostatni raz Cię widziałem z tira, pisałem tu o tym ja robię pod Danfossem na Chrzanowskiej i kilka razy w tyg jeżdżę do stolicy audi, więc pewnie jeszcze będzie okazja pogadać Ale dzisiaj Cię nie zauważyłem [emoji14] Codziennie jezdze tamtedy wiec poluj
  9. może końcówka 069? Jeśli tak to skąd pomysł że 1.8T? Nie to co piszesz. Bankowo 1.8T bo dwie proste rurki miał z tyłu i odpychał się jak 1.8T Następnym razem krzycz że Ty z forum to się pogada coś
  10. Dziś na wylocie z grodziska w strone A2 ciemny avant b5 1.8T WS7504* ramki klubowe
  11. Następnym razem i ja wpadnę póki co auto mam w częściach pierwszych
  12. musti odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Widziana na żywca w Skaryszewie i robiła robotę razem z amerykańcem LU_Angel Pozdr
  13. Pozdro dla srebrnej b6 sline sedan WOT0776* lecącej w stronę Mińska dziś ok.15. Leciałem fordem mrugnąłem awaryjnymi
  14. Witaj na forum
  15. Oszukisto nie leciałem ostatnio na działkę ani nie wracałem z niej więc to nie ja.
  16. Moja wpadnij pogadać kiedy Jesli czarny sedan to sqizzy
  17. Ja szukam jakiejś R6 lub ZX636R
  18. Tak to byłem ja nie śpieszyło mi się więc mogłem poczekać , ale dzięki za wpuszczenie i pozdrawiam
  19. a wiec Cie widze u mnie pod domem w weekend na jakiś % ? nie ma sprawy
  20. Ja mogę na weekendzie jakoś
  21. Bry Będzie coś w Toruniu w weekend ? Będę na działce to może podjadę
  22. nieprawda, ostatnio prawie cały czas jestem na miejscu - teraz jedynie wyjeżdżam na weekend do Kołobrzegu są takie myśli żeby pod koniec roku/na początku 2016 sprzedać. wstępnie już kupca mam.. ale wiadomo, jak przychodzi co do czego to różnie się to kończy daj znać na PW ile byś chciał bo kupca mogę Ci podesłać bo szuka takiej
  23. Ciebie zastać księciuniu to graniczy z cudem A5 nie sprzedajesz ?
  24. Bry W weekend będę na działce. Ktoś wpada ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.