Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Dziś udało się coś tam dalej podziałać w temacie póki pogoda dopisywała Ramka grilla pryśnięta plasti-lakiem w czerń Mała przymiarka Auto brudne że patrzeć nie można ale niestety takie pogody Muszę cyknąć jeszcze foto pomalowanej ramki grilla już na aucie ale to na dniach Niebawem kolejne fotostory Pzdr Rooney dzięki
  2. Moje koła Rs-y się sprzedały a więc była chwila by się rozejrzeć za jakimś fajnym kołem na ten sezon. Póki co wpadły nowe opony . Jeździłem na NEXENACH wcześniej i nic złego o nich nie powiem mogę tylko polecić Niebawem kolejne info i fotostory
  3. W tyg po 16 a w week to obojętnie
  4. Odświeżę trochę temat a więc W końcu udało się ogarnąć polerkę całego auta.Podejrzewam , że od nowości nie było nic robione z lakierem . Poniżej foto-pstryk które udało się zrobić Przygotowanie - mycie i oklejenie Tutaj już jedziemy z robotą Było Jest Niebawem kolejne info i foto
  5. Czekam na info Dzieje się coś ? Kiedy lato wrzucasz ?
  6. Witaj na forum
  7. Chodz na lufe
  8. kukurydze za free Sent from my Iphone 6 chyba Ty
  9. Zapraszam do pokoju 26A
  10. Kowiak jest wzorowo Teraz dobrze siadło i się fajnie prezenci
  11. musti odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema Byłeś na szrotach ?
  12. Witaj na forum A4 Klub Polska
  13. Witaj na forum
  14. Przemots
  15. Witaj na forum
  16. Wszystkie masz 9.5J ? Jakie opony zakupiłeś do tego ?
  17. Witaj na forum
  18. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/audi-s4-b7-quattro-4-2-v8-navi-recaro-avant-lpg-i5147643254.html Po niezłym strzale , ale co tam wyklepie się
  19. nie dygaj tam wszyscy będą w szoku
  20. Termin jest do dogadania Może za tydzień w niedzielę by ktoś się chciał wybrać ?
  21. Ogłoszenie Parafialne Zbieramy się i lecimy kiedy na GOKARTY do W-wy polatać ?
  22. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-rs4-exclusive-salzgitter/206218130.html?lang=de&pageNumber=3&__lp=15&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&noec=1 Ryje beret

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.