Treść opublikowana przez musti
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Dziś udało się coś tam dalej podziałać w temacie póki pogoda dopisywała Ramka grilla pryśnięta plasti-lakiem w czerń Mała przymiarka Auto brudne że patrzeć nie można ale niestety takie pogody Muszę cyknąć jeszcze foto pomalowanej ramki grilla już na aucie ale to na dniach Niebawem kolejne fotostory Pzdr Rooney dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
złapane w sieci
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Moje koła Rs-y się sprzedały a więc była chwila by się rozejrzeć za jakimś fajnym kołem na ten sezon. Póki co wpadły nowe opony . Jeździłem na NEXENACH wcześniej i nic złego o nich nie powiem mogę tylko polecić Niebawem kolejne info i fotostory
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
W tyg po 16 a w week to obojętnie
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Odświeżę trochę temat a więc W końcu udało się ogarnąć polerkę całego auta.Podejrzewam , że od nowości nie było nic robione z lakierem . Poniżej foto-pstryk które udało się zrobić Przygotowanie - mycie i oklejenie Tutaj już jedziemy z robotą Było Jest Niebawem kolejne info i foto
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Czekam na info Dzieje się coś ? Kiedy lato wrzucasz ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Bukowina 15' Hot-Line
Chodz na lufe
-
Bukowina 15' Hot-Line
kukurydze za free Sent from my Iphone 6 chyba Ty
-
Bukowina 15' Hot-Line
Zapraszam do pokoju 26A
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowiak jest wzorowo Teraz dobrze siadło i się fajnie prezenci
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema Byłeś na szrotach ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spotkania na drodze
Przemots
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wszystkie masz 9.5J ? Jakie opony zakupiłeś do tego ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/audi-s4-b7-quattro-4-2-v8-navi-recaro-avant-lpg-i5147643254.html Po niezłym strzale , ale co tam wyklepie się
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nie dygaj tam wszyscy będą w szoku
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Termin jest do dogadania Może za tydzień w niedzielę by ktoś się chciał wybrać ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ogłoszenie Parafialne Zbieramy się i lecimy kiedy na GOKARTY do W-wy polatać ?
-
B6 DIVISION
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-rs4-exclusive-salzgitter/206218130.html?lang=de&pageNumber=3&__lp=15&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&noec=1 Ryje beret