Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Kowi jakie opony będziesz wrzucał na te 9.5J ?
  2. Pany jest sprawa potrzebuję osoby z Chrzanowa . Ktoś coś ?
  3. podskocz dziś o 20 na parking pod basenem Małe podsumowanie 2014r http://a4-klub.pl/index.php?/topic/232431-moje-prace/page-33 To co Giffe robi to moim zdaniem robota profi
  4. Dzieje się tu coś ? Jeździ czy stoi w garage ?
  5. jutro możesz podjechać po kalendarium pod wieczór
  6. Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
  7. Dobre to to nagrywaj płytkę będziem lecieli z programem pronto się robi
  8. Witaj na forum
  9. Witaj na forum
  10. Ile kasy brać? I kiedy podjechać dziś ok. 20? Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka 38zł - możesz podjechać o 20:15 na targowice bo bede z basenu wychodził akurat Karol kiedy podjeżdżasz ? Wsiadaj w swojego parcha i jedź po te felgi na śląsk nie jest daleko a tak będziesz się bujał czy ktoś zrobi Ci łaskę i przywiezie Jak nie to pisz do chłopa niech pakuje na paletę euro i wysyła koszt ok 150zł.
  11. Karol kalendarze są możesz podjechać
  12. Bongod nie śpij za fajerą Dziś o 7 stałeś na światłach obok parku trąbiłem
  13. Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
  14. Witaj Zapraszamy na spoty lokalne http://a4-klub.pl/index.php?/topic/77799-grodzisk-mazowiecki-spoty-next-012015-parking-pod-mcdonaldem-godz-20/
  15. Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
  16. Moskal nie ma B6 Pozdrawiam srebrne B7 avant POS **** ramki klubowe spotkane i otrąbione na A2 w kierunku Wawy dziś o 19:30 A Ty musti to okulary przeczyść bo się mijaliśmy w Komorowie na Brzozowej z tydzień temu (tak mniej więcej) przed 17, fakt było ciemno, ale ja drugi raz wychaczyłem Ciebie. Z ramkami jeżdżę jestem oznakowany a Ty nic Nie mówię nie , ale nigdzie Cię nie widziałem Przemo Na spota byś wpadł kiedy Pozdr
  17. Mam dwa nexeny n3000 i polecam zdecydowanie
  18. Moskal nie ma B6 Pozdrawiam srebrne B7 avant POS **** ramki klubowe spotkane i otrąbione na A2 w kierunku Wawy dziś o 19:30
  19. Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
  20. Czekam na paczke od niego , masakra z tymi wysyłkami .
  21. Ty na pierwszy rzut oka wyglądasz na świętoszka :naughty: jak znasz grupy co i jak to możemy podpiąć się
  22. musti odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.stanceworks.com/2014/12/the-grand-mirage-aaron-stuks-audi-avant/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.