Treść opublikowana przez musti
-
Zamiana zderzaka na po liftowy do przedliftowego auta
Cześć Zmienisz zderzak tylko musisz zmienić ślizgi zderzaka na poliftowe do kupienia w ASO.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Podeślij mi swój numer na PW to lepiej będzie się zgadać Teraz nie wiem kiedy będę leciał może środa albo piątek
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Jutro lecę w stronę Góry ok 11-12 będziesz gdzieś tam to możemy się styknąć na bajerę
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla b5 avant czarnego widzianego we Władku dziś o 15 pod pkp wlepa klubowa blachy WSC
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Bede jechal tak 17-18 jednak
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Chyba powinienem byc w domu dokladnie tu ale z edytuj posta niekazdy musi znac lokalizacje wystaw auto przed house bym widział gdzie to podjadę na bajerę na chwilę
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
będę leciał jakoś tak 19-20
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
w piątek lecę tamtędy w stronę Góry
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no raz wyczailes moja A4-ke w Baniosze a ruszasz dzis na narodowy? aa to Twoje B6 tam stoi często śmigam tamtędy więc można się spotkać chwilowo auto rozebrane więc dziś nie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Często śmigam przez Piaseczno więc można się jakoś spotkać pod Kauflandem
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
pijoku Ty jutro jestem w Mińsku jak coś Jutro jestem od 17:30 w Mińsku jak coś więc można się ogarnąć i spotkać
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Zmieniłem. dziś będę w Mińsku to możemy się złapać jak coś to dzwoń
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w Mińsku na nowym osiedlu spotkane Pozdr
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Siemanko Żyje ktoś w Mińsku ? Może spota zrobimy ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Sufit będziemy składać
-
Spotkania na drodze
Wczoraj pod Carrfurem w Mińsku ok godz 18 zaparkowane obok mnie Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
a Ty wiecznie śpisz za fajerą he he Lecieliśmy lecieliśmy z rańca
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja mogę w następnym tygodniu jutro jadę do Mielna- Kołobrzeskie A4 .........
Podjadę i ja- Kołobrzeskie A4 .........
Ja będę od 16 do 26 więc jak coś to pisać gdzie to się jakoś stykniemy- Kołobrzeskie A4 .........
Siemanko Będę w połowie lipca w Koszalinie. Jeśli będziecie się spotować to mogę podjechać do kołobrzegu na spota Pozdr- Spotkania na drodze
byłem i ja tam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
40km od Torunia w stronę W-wy Droga nr. 10- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
możliwe że będę miał załadunek w okolicach Płońska więc jak coś to na powrocie odwiedzę.. śmiało jak coś to dzwonić - Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20